"yokluğunuzu hissetmeyeni varlığınızla rahatsız etmeyin." -bob marley

Suits tartışma forumu

Tüm Forumlar > Suits > Dizinin kalitesi bu kadar belliyken neden bu kadar az biliniyor

yeni konu aç Dizinin kalitesi bu kadar belliyken neden bu kadar az biliniyor

O kadar dizi izledim en beğendiğim ilk 5 diziden birisi Suits olmasına rağmen bu kadar az bilmesi beni şaşırtıyor

çünkü konusu değişmiyor buda bir süre sonra bayıyor şimdi ee adamlar avukat napsınlar mı diceksin orasını ben bilemem ama sınırlı izleyici kitlesi sınırlı konudan dolayı

Dizi amerika da çok fazla izleniyor. Az bilinmesi buraya özgü bir durum

@StannisBaratheon yaşın 14 lütfen ergen lafını kullanırken ergenlikten çıkmış olmalısın saygılar
@gotcha the vampire diaries izleyip sonra süper kahramanlı bilmem dizileri izleyenlere ergen diyosun bişey soracağım ergenlik nedir senin için osbir çekip beyinsizleşmek midir yoksa herkesin izlediği dizilere bok atıp kendini yüceltmek midir ? hadi herkes ergen sen nesin sana ergen demek isterdim lakin seviyemi düşürmüş olurum kimin ne izlediğinden sanane yavşak :D buraya gelip ilgi çekmek için üc beş beğeni almak için saçmalayıp herkesin izlediğine laf atıyosun sana mı soracaklar ne izlediklerini izlemediklerini ha amcık ? :D

suits gibi diziler fazla izlenmemesi çok doğal şimdi ki nesil çok efektli olan dizilere bayılıyo ki bu normal cünkü yeni nesilin zevkine göre inanılmaz dizi pazarı oluştu her tv kanalı artık bu tür diziler çıkartıp ilgi çekiyo benim suits benzer olarak house m.d izlemiştim şahaneydi onuda türkiyede izleyen çok az dır ama @gotcha gibi salaklara sorsan house m.d bile onun için ergen dizisidir cünkü ergen lafından başka bişey bilmediği için normaldir ama house m.d gibi şahane diziyi böyle seviyesiz gerizekalı izleseydi kesin soğurdum iyi ki izlememiş onun seviyesine yetmezdi cünkü neyse ben feyk im değil mi gotcha tamam tamam ağlama hadi osbir çek hadi dur sana site önereyim beynin hemen kücülüp yok olursun diye tubeland gir tam senlik hadi öptüm bebeğim :)

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık