"Gerçek cesaret nedir biliyor musun? Ne hissedersen hisset ağzını kapalı tutmaktır." - Frank Underwood

Supergirl tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supergirl > Supergirl’ün Beklenen Konuğu Geliyor!

yeni konu aç Supergirl’ün Beklenen Konuğu Geliyor!

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ekranlara oldukça başarılı bir giriş yapan Supergirl’ün hikayesinde bir gölge gibi yer alan Superman, dizinin ikinci sezonuna konuk olacak. Kanaldan yapılan açıklamaya göre Supergirl’de sıkça ismini duyduğumuz hatta bir bölüm bebek olarak da karşımıza çıkan Superman, yeni sezonun ilk iki bölümünde konuk olarak yer alacak.

Konuyla ilgili konuşan dizinin yapımcısı Andrew Kreisberg ‘Greg Berlanti, Ali Adler ve ben, Superman ile Clark Kent’i Supergirl’ün dünyasında misafir edeceğimiz için çok heyecanlıyız!’ dedi. Başrolünde Melissa Benoist’i izlediğimiz dizinin kadrosuna bu rol için kimin katılacağı henüz belli değil.

tyler hoechlin superman olarak geliyor

nerden aldın bu haberi orda kimin katılacağı henüz belli değil diyor

Belirlendi comicbook.coma bak

Tyler kaptı rolü

oha iyiymiş lan en azından sevdiğimiz oyuncu var içinde allah'tan ilk 2 bölüm oynayacak bu arada bilgi için teşekürler gazozcuk :)

ya keşke teen wolf 'a geri dönse

@qwerasdf32 zaten konuk oyuncu olarak sadece ilk 2 bolüm oynayacak

Beyler hala süpermen olmadığıma inanan var bakın ben size 3 ay önce dedim yeni sezonda ben giriyom diziye diye

ben zır deliyim ama sana inanacak kadar değil @xkal-El ;)

bence dizi artık flash ve arrowla da birleşir üstelik aynı kanalda olucak hepsi yönetmen de kahramanları bir arada tutmayı sevdiğine göre görünüşe o ki bu sezon bayağı eğlenceli olucak ve bence son sahnede gelen clark değil kara olucak

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık