"yokluğunuzu hissetmeyeni varlığınızla rahatsız etmeyin." -bob marley

Supergirl tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supergirl > THE CW UMARIM FİRMANIZ YANAR

yeni konu aç THE CW UMARIM FİRMANIZ YANAR

hergün flash dır arrowdur süpergirl dür durmadan izleyip yorumlar atıyoruz çoğu izleyici olarak gömüyoruz forumlar başlatıyoruz ama kimse cw ye laf etmiyor NEDEN ?

şu ana kadar 50 ye yakın dizi çıkarmış rahat 40 ı hayalkırıklığı abi allah rızası için rica ediyorum cw sen dizi yapma ya lanet olsun çocukluğumu bütün hayallerimi sevdiğim herşeyi 20 bölümde elimden alabiliyorsun nasıl beceriyorsun ya
sırf 9-14 yaş arası çocukları eğlendirebilmek için mühteşem potansiyeli olan şeyleri batırıyorsun içine sıçıyorsun ya örnek olarak;
smallville
flash
arrow
süpergirl
legends of tomorrow
ha bide çizgi romanlar işe yaramıyor biraz daha çıkalım 12-16 yaş arası ergenleri etkileyelim deyip
the vampire diaries
the originals
the secret sircle
süpernatural

süpernaturalı 2 sezondan fazla smallville i 1 sezondan fazla izleyen insanlara acıyorum cidden nasıl dayanabilmişler hayret ediyorum (bende bunlardan biri idim) zamanında

gibi boktan işleri yapmayı nasıl beceriyorsunuz işin kötü yanıda gençlerimiz cidden izliyor bunları abi dc comics dede suç var sen neden haklarını bu adamlara veriyorsunki buzamana kadar yaptıkları işler ortada neden yani abi git netflixe ver ne biliym amc ye ver yani adamlar daredevil dur jessica jonsedur luke cage dir böyle karakterlerden öyle dizi çıkarabiliyrsa bunlarla ne yapar sen düşün
abi bunları izleyeceğinize gidin 90 ların power rangers ını izleyin yemin ederim daha güzel ya :D

BURDAN GENÇLERİMİZE SESLENİYORUM EĞER BU DİZİLERİ BİTMEYENLERİ ONLİNE ÜZERİNDEN İZLEYENLERİNİZ VEYA TELEVİZYONDAN İZLEYENLERİNİZ VAR İSE RİCA EDİYORUM BIRAKIN BAKIN İZLEMEYİN DEMİYORUM SİZE KALMIŞ AMA 2 GÜN BEKLEYİN BÖYLE SİTELERDEN İZLEYİN EN AZINDA REYTİNG ALMASINLAR AKILLARI BAŞLARINA GELSİN

BURDAN CW YE SESLENİYORUM EĞER BİDAHA BÖYLE BİR İŞ ÇIKARIRSAN UMARIM FİRMALARINIZN ALAYI İÇİNDE İNSAN YOK İKEN YANAR !!!!!!!!!!!!

Bu senin düşüncen

cw de dizileri iyi başlatıp saçmalatma durumu var ya da komple berbat yapma durumu var. buralarda direkt yayın zamanında izleyip reytinge yarar sağlayabileceğimizi düşünmüyorum. çünkü yabancı dizilerin yayınlandığı bir tr kanalı var mı? herkesin bu tarz sitelerden izlediğini düşünüyorum.
yakın zamanda da en sağlam boykotu the 100 den yedi. lexa yı çok absürd ve yersiz bi yerde güya hikayenin ilerlemesi nedeniyle ödürdü. reytingleri dramatik bi şekilde düşüş yaşadı ve izleyip bu durumdan çok rahatsız olanlar kendi aralarında para toplaıp şimdi geleneksel adı altında clexa con diye hayranlar ve çeşitli dizi oyuncularla toplanıyor lgbtq+ topluluğu ve destekçileri olarak.
yani adamlar "mainstream" ne giderse onu veriyor. düzgün bir iş yapma hevesinde değiller.
uyarman güzel ama daha çok cw yi televizyondan izleyen ülkelerde işe yarar bi taktik :D

neyse en azından dc cephesi olarak artık kurtuluyoruz warner bros yeni bi kanalla anlaştı young justice 3. sezon ve titans (nightwingde dahil) o kanalda başlıycak

Constantin gibi diziyi yaktılar mesela. Supergirl'den kat kat heycanlı ve iyiydi. 2 Sezon olsaydı öyle bitseydi keşke -_-

harbi dc'nin gotham falan hariç ne dizisi varsa burada.neyse en azından flash'ın filmi gelecek de dc'nin en önemli karakterlerinden biri dcu'da trash olarak anılmayacak.dc'den çok warner bros'un suçu dizi haklarını amerika'nın kanal 7'sine vermek.fox var fx var abc bbc... bir cw'ye mi kaldın ey warner bros?

CW cidden sevmiyorum. Çizgiroman dizileri berbat cidden

Supergirl hariç diğerlerine ısınamadım

Supernatural hariç haklı olabilirsin.

riverdale çok iyi yalnız

Abi bu kadar bedduaya gerek var mıydı yalnız

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık