"zaman her şeyin ilacıdır sözü tamamen bir yalan. uyku her şeyin ilacıdır." -the simpsons

Supergirl tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supergirl > THE CW UMARIM FİRMANIZ YANAR

yeni konu aç THE CW UMARIM FİRMANIZ YANAR

hergün flash dır arrowdur süpergirl dür durmadan izleyip yorumlar atıyoruz çoğu izleyici olarak gömüyoruz forumlar başlatıyoruz ama kimse cw ye laf etmiyor NEDEN ?

şu ana kadar 50 ye yakın dizi çıkarmış rahat 40 ı hayalkırıklığı abi allah rızası için rica ediyorum cw sen dizi yapma ya lanet olsun çocukluğumu bütün hayallerimi sevdiğim herşeyi 20 bölümde elimden alabiliyorsun nasıl beceriyorsun ya
sırf 9-14 yaş arası çocukları eğlendirebilmek için mühteşem potansiyeli olan şeyleri batırıyorsun içine sıçıyorsun ya örnek olarak;
smallville
flash
arrow
süpergirl
legends of tomorrow
ha bide çizgi romanlar işe yaramıyor biraz daha çıkalım 12-16 yaş arası ergenleri etkileyelim deyip
the vampire diaries
the originals
the secret sircle
süpernatural

süpernaturalı 2 sezondan fazla smallville i 1 sezondan fazla izleyen insanlara acıyorum cidden nasıl dayanabilmişler hayret ediyorum (bende bunlardan biri idim) zamanında

gibi boktan işleri yapmayı nasıl beceriyorsunuz işin kötü yanıda gençlerimiz cidden izliyor bunları abi dc comics dede suç var sen neden haklarını bu adamlara veriyorsunki buzamana kadar yaptıkları işler ortada neden yani abi git netflixe ver ne biliym amc ye ver yani adamlar daredevil dur jessica jonsedur luke cage dir böyle karakterlerden öyle dizi çıkarabiliyrsa bunlarla ne yapar sen düşün
abi bunları izleyeceğinize gidin 90 ların power rangers ını izleyin yemin ederim daha güzel ya :D

BURDAN GENÇLERİMİZE SESLENİYORUM EĞER BU DİZİLERİ BİTMEYENLERİ ONLİNE ÜZERİNDEN İZLEYENLERİNİZ VEYA TELEVİZYONDAN İZLEYENLERİNİZ VAR İSE RİCA EDİYORUM BIRAKIN BAKIN İZLEMEYİN DEMİYORUM SİZE KALMIŞ AMA 2 GÜN BEKLEYİN BÖYLE SİTELERDEN İZLEYİN EN AZINDA REYTİNG ALMASINLAR AKILLARI BAŞLARINA GELSİN

BURDAN CW YE SESLENİYORUM EĞER BİDAHA BÖYLE BİR İŞ ÇIKARIRSAN UMARIM FİRMALARINIZN ALAYI İÇİNDE İNSAN YOK İKEN YANAR !!!!!!!!!!!!

bu diziler yapılmasaydı biz kezbanlar şuan burda yorum yapamıyor olacaktık en iyisi izleyip geçmek umarım herkesin iğrenç bedenleri cehennemde azap çeker cdncısdjbcfısdjbcfısdjbcfsdıjbcfsdık

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık