"insanlık fazla büyütülüyor." -house m.d.

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 11x10 İzleyenler Çabuk Gelsin...

yeni konu aç 11x10 İzleyenler Çabuk Gelsin...

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ya Rowena ölemez.Abi olmaz öyle şey.Bir arkadaşımın ve benim fikrimize göre Luciyi kafese geri sokmak için rowenayı geri getirebilirler. Sizce böyle olabilir mi.Teselliye ihtiyacım var ya Rowena nasıl ölür o ölmesin gitsin Sam ölsün Gitsin Billie ölsün ama Rowena ölmesin.Ambriel de ölmeseydi keşke ağlayacağım.

Sam ölsün gitsin nedir ya sen diziyi izleme amınakodumun dean aşkımcısı

Kimler geri geldi geldi Rowena gelmeyecek mi ahhdsad. Bulurlar bi yolunu kardeş, çok sağlam karakter çünkü. Kafesi açacak tek kişi olmasının dışında aynı zamanda Crowleyin annesi. Daha sezonun ortasındalar, sezon sonuna kadar biyerlerini yırtacaklar karanlıktan kurtulmak için, ondan kurtulup başka bir bela açacaklar başlarına. Gelir de sezon sonuna doğru gelir tahminimce. Rahat ol.

"We dont die very often.
But when we do, we don't."

Bence bu sezon final

Deanaşkımcı falan değilim.Rowena Sam ve Dean dan daha çok sevdiğim bir karakterdi. @Crimined Ones yorumun için teşekkürler. Bizde öyle bir şey düşünüyoruz. Çünkü tek kafesi açacak kişi Rowena. Şimdiden özledim :/ bir de kesinlikle bu haftaki bölüm %100 av bölümü olacak.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bu bölümü süper yapmışlar eski tadı alınıyor dizinin, öte yandan ben de rowenanın geri döndürüleceğini düşünüyorum ya da başka cadılarla iş birliği yapılıp kafesi açan büyüyü bulmaya çalışıcak yine bizim ikili

rowenayi dean ve samden nasıl daha çok seviyosunuz ki abi annen mi baban mi'ya amcaoğlu demek gibi bişey

bu sezon final olamaz bence ya tanrı gelecek bence bir durun aq diyecek

@bbozkaya Zevkler/Hayranlıklar çoğu zaman tartışılmaz öyle değil mi ? Annen ve Baban mı yoksa amcaoğlun mu diye bir örnek vermişsin. Ailesini sevmiyor olabilir o kişi ve amcaoğlunu ailenden daha çok seviyor olabilir.Her insanın düşünce hayatı farklıdır. Mesela Luciferı da Dean dan daha fazla severim bir örnek olarak.Ayrıca " En çok başrolleri seveceksiniz.Çünkü onlar başrol" diye bir kaide yok afedersin.

Kardeş 10 sezondur dean ve sam'in kardeşliği birbirleri için neleri yaptıkları ve dünyayı kurtarmak için bunu izliyoruz. Dizi renklensin diye daha yeni gelen bir karakteri seviyorum deyip sam gibi yıllardır izlediğimiz sevdiğimiz adama ölsün diyorsun bu nasıl bir dizi izleme mantığı sen boşver izleme bence anlamamışsın bu diziyi.

Adı üstünde 'Saving people, hunting things, family business'.

Ergen tribi işte "ben herkesin sevdiğini değil, kimsenin sevmediğini severim, çünkü ben farklıyım" AHAHAHAHAH

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık