"+telefon çalıyor. -çılgın bir fikrim var anne. aç!" -the big bang theory

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 14 yaşındayım çok korkar mıyım?

yeni konu aç 14 yaşındayım çok korkar mıyım?

Arkadaşlarım korkacağımı söylüyorlar izlemeli miyim?

@amore005 kes sesini mk petşişesi

ben çok korkardım şimdi korku fln yok yiyosa gelsin :D tuzum hazır :AS:AG:AG

sen aldırma iki tane beyinsiz kertenkele gelmiş yaş konusundan vurup beğeni almaya çalışıyorlar. 14 yaşında bi kız aptal yaz dizilerini izlemeyip yabancı dizi izliyorsa ben onun adına sevinirim. siz de biraz kafanızı çalıştırıp isteyenin istediği diziyi İSTEDİĞİ ZAMAN izleyebileceğini idrak etmeye çalışın

bence git big bang izle :D

Korkunç felan değil izle kamka

@jensenacklesyesili teşekkür ederim daha önce AHS izledim ama arkadaşlarım tereddüte düşürdü başladım korkunç değilmiş herkese teşekkürler

Yok kardeş korkunç değil

Bloody Maryyi tekken izleme madem böyle bir psikolojin var .. Demekki biraz korkuyorsunki arkadaşlarında korkarsın demiş ... Bazı bölümler var benim listemde 1.Bloody Marrydir tek izlemessen daha rahat uyuyabilirsin :)

bende seninle aynı yaştayım, ilk sezonda korkabilirsin belki ama sonra alışıyorsun.Bağımlısı oluyosun. Ama işi abartıp fan boy fan girl olayına girme, diziden soğutuyo o tipler.

Yaşla ilgisi yok 18 yaşındayım ama ben bile bazı bölümlerde korkuyorum.Gerçi gece izlediğim için belki ama izle yinede sen bişey olmaz en fazla uyuyamazsın bikaç gece :D

Yukarı Çık