"ben hariç herkes salak." -homer simpson

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 3 Hafta Boyunca Av Bölümü

yeni konu aç 3 Hafta Boyunca Av Bölümü

Arkadaşlar önümüzdeki 3 bölümün de konusunu okudum.Ne yazıkki hepsi av bölümü.Ana konudan yine sapacağız ağlıyacağım...

http://supernatural.com.tr/supernatural-11-sezon.html

StewieGr?

Av bölümleri ilk sezonları anımsatıyor ve bence ne yazık ki denebilecek bir durum değil

Evet ama ana konu tam başlamışken ana konudan dönüp 3 hafta boyunca av bölümü izleyeceğiz.Zaten dizi 24 bölüm sürüyor 3 hafta av bölümü olacağına göre 11 bölüm kalıyor bu 11 bölümün ilerlerde bi 2 tane daha av bölümü olsa 9 bölüm kalıyor 9 bölümde hem luciferı hemde darkness ı nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum açıkçası

yaptığın hesaba göre 9 bölüm boru değil yalnız
ohoo 9 bölümde eric ve robert neler yaratır haberin var mı kardeş :D

Yanlız yanlış bir anlaşılma olmasın ben dizinin her türlü konusunu seviyorum isterse ilk sezonlardaki gibi hep av bölümü olsun fakat rowena öldü lucifer tekrar serbest kaldı ve darkness etrafta cirit atıyor buna bakılırsa ne bileyim 11 B de av bölümü olmasada olur dedirtiyor insana

6 bölümde bağlarlar ileride 2 bölümle kalmaz av bölümü 3 5 bölüm av daha olur ama arkadaşta haklı eski avlar gibi değil şerif görünürde yok artık bobby gitti rufus gitti av bölümleri böyle adamlarla güzeldi

11 sezon oldu hala ara bölümlerin avla ilgili olduğunu çözemediniz mi. 9 Senedir aralıksız izliyorum bunu anlamam için 2 sezon yetmişti oysaki.

@tmsuphi dediğini herkes biliyor?

Sezon başlamadan önce adamlar bin defa dedi bu sezon 1. sezona benziycek av bölümleri olcak diye. Hem bence av bölümlerinin arasında konuyu da hallederler asıl konuyu da yakalayıp sorunu çözerler. Merak etmeyin. Hem adamlar avcı. Avlanmayacaklar da ne yapacaklar? ljfghdafljsdkdd

12. bölüm'e tam olarak av bölümü demek hata olur Jody 2 kız ile birlikte bir aile kurdu bunu konu edinceek benim hoşuma gitti bu kurgu ve kızın castiel'in kızı önemsememesi sam ve dean'i şüphelendirecek öğrenseler ne olacak orası ayrı , 13. bölüm için 14 şubat'a özel bir bölüm ama yaratıklar Amara'dan korkup saklanıyordu ana hikaye ile ilgili bir şey olabilir belki

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık