"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 5. sezondan sonrası...

yeni konu aç 5. sezondan sonrası...

En efsane sezon ilk 5 sezondu, nedense diğer sezonlarda o eski tadı hiç alamadım hala büyük bir hevesle izliyorum ama konu bulamayıp uzatıyorlarmış gibi geliyor. Bence artık efsane bir final yapıp bitirmeliler.

5.sezonda bitip film olarak devam etseydi efsane olurdu

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

5. sezonun sonunda sam kafese düştüğünde bitmeliydi. Hem üzülürdük falan güzel son olurdu...

katılıyorum dizinin b*kunu çıkardılar bence :'D

zaten ilk olarak anlaşmaları 5 sezonluktu sonra uzatılınca yazarlarda toparlayamadı.Herhalde sonunda Dean ya da Sam tanrı olup toptan bitirecekler.Bi tanrı kaldı çünkü el atmadıkları.

Ben bitmesinden yana değilim. Tamam eskisi gibi değil ama bu kadar uzun sürüp hikayesi değişen çok dizi var. Dizinin başlama sebebi silahtan sonra ortadan kalktı. Sonra konu başka şeye döndü derken o da bitti başka bir şey oldu. Ama hala ilgi çekici olduğuna göre izlenebilir. Dizi bozuldu demek yerine konusu değişti demek lazım.
Bu sezonun öncesinde ekiple röportaj yapılan bi video vardı adamlar bu daha bişey değil uzun yıllar devam edebilir bu şov diyolardı.

5. sezonda final verip, fringe gibi bir efsane olarak kalmalıydılar.
diziyi uzatıcaz parayı kırıcaz diye içine ettiler

Ya güzel mükemmel filan ama uzadı izlemeyi seviyoruz ama şimdi finalde bile aklımızda cıvığı çıkmış bir Supernatural olarak kalcak eğer bu kadar uzamasaydı fanboy/girl da bu kadar artmazdı.

konusu bozulduğundan yana değilim ben hala ilgi çekici ki izliyorum boyle d uşunmeyenler varsa zaten izlemesin

uzadığını düşünüyosanız izlemeyin 10 sezon devam ettirmek kolay değil izleyeni var ki devam ediyor başarılı buluyorum

kesinlikle 5.sezon en iyi sezondu. ama devam etmesi de çok kötü oldu konu iyice bozdu falan gibi cümlelerde asla kuramam açıkcası. zaten ailemiz gibi oldular artık ölene kadar devam etse izlerim yani. bu arada fringe beşinci sezonda bitti çünkü sözleşmesi yenilenmedi. hatta 5.sezonu bile fringe kitelesine saygısızlık olmaması adına, bir sona bağlayabilmek için zar zor yaptılar bildiğim kadarıyla. yani supernatural'ın aksine ellerinde yazılmış bir sürü bölümleri vardı ve değiştirmek zorunda kaldılar. gelmiş geçmiş en iyi dizilerden de biriydi.

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık