"+telefon çalıyor. -çılgın bir fikrim var anne. aç!" -the big bang theory

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 5. sezondan sonrası...

yeni konu aç 5. sezondan sonrası...

En efsane sezon ilk 5 sezondu, nedense diğer sezonlarda o eski tadı hiç alamadım hala büyük bir hevesle izliyorum ama konu bulamayıp uzatıyorlarmış gibi geliyor. Bence artık efsane bir final yapıp bitirmeliler.

5.sezon en iyi sezon ona laf yok ama Supernatural hala zevkle izlenebiliyor 8 ve 9 harikaydı 10.sezon yeni başladı ve kötü değil bence kesinlikle yanılıyorsunuz ama bu sizin görüşünüz tabii

Söylediğiniz gibi artık sıkıcı bir hal almş olsaydı zaten çoktan yayından kalkmıştı dizi belki sonunu bile göremeden..Yani sorun sizde siz kendiniz sıkılmışsınız birazda başka şeyler izleyin : ) Sadece Crowley karekteri için bile izlenir bu dizi..Hayır görende 2342 sezon Doktorlar diye bir dizi yayınlanmayan bir ülkede yaşıyorlar sanıcak :D Crowley tamamen insan olmadıkça veya diğer kötülükler son bulmadıkça ki bulmaz, istedikleri kadar konu üretebilirler..Ha bir yandand a ulan kıyamet bile geldi geçti daha ne yapıcaklar diye düşünmedim değil yazarken :)

5. sezondan sonrası sıkıntılı lafı geçince mutlaka biri çıkıp "Beğenmiyorsanız izlemeyin bence süper" gibi tuhaf, garip bir cümle yazıyor. Yorum bile diyemiyorum bunlara. Herneyse, dizi güzel; izliyoruz ama eski havası yok evet. Ama bence 8. sezon ve sonrası, 6. ve 7. sezonlara göre daha çok eski havasını yansıtıyor gibi geldi bana.

Ben daha 3. sezondayım. Aslında yeni değilim, sadece bir süreliğine bıraktığım diziye devam ediyorum. Ve açıkçası, kesinlikle izlemeden ölünmemesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum. Çünkü üzerimde müthiş bir etki bıraktı. Her bölümünü ekrana kilitlenerek izlediğim doğrudur. Ama şu son birkaç gündür yorumları okumaya başladım ve aşırı derecede moralim bozuldu. Okuduklarımın neredeyse yüzde sekseni dizinin 5.sezondan sonra saçmaladığını ve eski heyecanının kalmadığını söylemiş. Aksini iddia ede o kadar az insan var ki, ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Bir diziye başlayıp yarısında bırakmayı hiç sevmem. Düşünsenize, sürekli iyi yorum yaptığınız beğenerek izlediğiniz bir diziyi, böyle bir sebepten bırakıyorsunuz ki ben zaten çevremdekilerin yorumlarından çabuk etkilenen biriyimdir. Her neyse, kısacası diziyi tamamen izleyen, eski fan girl/boy ' ların yorumlarını son derece merak ediyorum. Bence bu konuya açıklık getirilmeli. Çünkü diziye başlamak isteyen birini diziden vazgeçirmek için bu yorumları okuması yetiyor.

6. sezon en nefret ettiğim sezon

Türkiye'de sonsuz biten bi leyla ile mecmun sonsuza kadar izlenebilecek kadar seviliyorsa bence yabancılarda da supernatural sonsuza kadar izlenebilir

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık