"Geçmişi ne kadar derine gömdüğün önemli değildir. Geri gelir." - Frank Underwood

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Alastair vs. Azazel

yeni konu aç Alastair vs. Azazel

Baya alakasız bi konu biliyorum ama aklıma takılıyor:D 'Alastair vs. Azazel' Düellosuna nedersiniz:D

'Alastair dagıtır bence :)

Ben azazel alır diye düşünüyorum yada birbirlerini yok ederler felan:D Yani bana göre dağıtma felan olmaz. Birisi alsa bile diğeri baya büyük yaralanır

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Alastair alır diyorum. Sonuçta adam cehennemin işkencede 1 numarası yani :D Hatta bir bölümde Dean cehennemden döndükten sonraydı sanırım Alastair'e işkence ediyordu ve başlamadan önce '' İşi ustasından öğrendim. '' tarzında birşey söylüyordu.

Bana da Alastair alır gibi geliyor ^.^

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

yanlış hatırlamıyorsam alastair meleklerle bile savaşıp, onları yenebilecek güçteydi.

Alastair cehennemim işkence ustası

azzazel ise süper güçlü şeytanlar üreten bir iblis aslında

2 si bir savaş ypasa Alastair tam kazanacakken azzazel son bir ters köşe yapıp kazana bilir gibime geldi şuan :)

Alastair Crowley Düellosuna nedersiniz?

azazel hertürlü alır işkence yi bağlı hareket edemediğin adama yaparsın biz kapışmadan bahsediyoruz.. luciferin 1 numaralı adamı azazel ve biri alastair melek öldürdü falan diyor da azazelin olduğu sezonda melekler yoktu henüz nasıl öldürsün.... oyum azazele.. crowley konusunda 1 e 1 kapışmaz crowley sonuçta 1v1 de abaddonu yenemiyordu crowley daha çok çakallıkla öldürür hepsini :dd

Crowley alır bence alastair'i çünkü kesişen yolların kralıydı eskiden tamam ozaman alamazdı ama şuan koskoca cehennemin kralı. Cehennemin kralı olduğu haliyle alır bence:D Ve bu arada Abaddon'u hiç biri alamaz:D Cehennem savaşçıları cehennemin kralından bile güçlü olurlar. Mesela Demon Dean hepsinden güçlü

Kabil haricinde hepsinden güçlü dean

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık