"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Bunlar her bölüm ayrı şeylerle mi savaşcaklar başka bişey olmuycak mı?

yeni konu aç Bunlar her bölüm ayrı şeylerle mi savaşcaklar başka bişey olmuycak mı?

1. sezodayım ve hep ayrı şeylerle savaşıyolar başka bieşy olmuycak mı?

konu abi kardeş ilişkisinden evrenin yok oluşuna kadar gidiyo , rahat rahat izleyebilirsiniz bu dizide sınır yok.

bende diziye başlarken kurt köpek avlıcaklar sandım ama devamı çok daha ilginç ve eğlenceli mutlaka başlamalısın.Gerilim, Korku, Fantastik, Dram, Macera ve Komediyi doya doya hissedersin .)

Ben başladım saten 1. sezon 10. bölümdeyim ama her bölüm farklı şeylerle ilgili ne biliyim sonlarına doğru yani 3-4 sezonda filn tek bi konuyla mı ilgili yoksa yine böylemi?

4.sezon civarlarında işin rengi biraz biraz değişiyo sonrası daha da çılgın :D

4. sezonu bitirmeye yakınım ve bırakamıyorum inan bana kendimi alamıyorum izlemekten ve her bölümde de olanlar şaşırtıyo :D 3 bölüm önce daha izlemicem demiştim ve şuan 18. bölümü bitirdim ve saat 02:35 :D

ooo neler olucak neler bebeğim sakın sıkılma izle

abi bi bakıyosun tanrıyı tehdit etmeye başlamışlar falan manyak bişi izle yani

hala izliyorum :3

bırakabilirsen helal olsun

İlk sezonu tatsız biraz. Herkes öyle düşünüyor. Sadece avlanıyorlar mı diyor ama şu baba meselesi aradan çıksın Ruby Lucifer Lilith falan girsin o zaman gör sen.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık