"geçmemize izin ver yoksa kendimi vururum!" -doctor who

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Cünupias'ın banlanmasını isteyenler buraya

yeni konu aç Cünupias'ın banlanmasını isteyenler buraya

gençler nerdeyse sitenin yarısı bu çocuktan nefret ediyor adminlerde bu durumu hiç takmıyor galiba bu arkadaşın banlanmasını isteyenler bu konu altına yazsınlar belli bir sayıya ulaşıldığında eminim adminler bu konuda birşey yaparlar

bu ad am yuzunden super natural ızlemek gelmıyor içimden ya banlansın yada engelleme özelliği falan gelsin varsada nasıl kullanılıyor biri öğretsin

ŞİKAYET ETMEKTEN CİĞERİM SOLDU AMA YİNEDE BANLANMIYOR BU ADAM ENGELLEME BUTONU FALAN YOKMU YA :'(

biri şu adamı bisey yapsın ya yada arrow u fian çagırın kurtarsın bizi

yav kardeşim 2 olur 5kişi olur senden hoşanlayan tamam normaldir ama sitenin yarısı istemiyor senin bu hareketleri yapmanı yani şuda var normal bir insan bölümü izler ne düşüyorsa 1 yorum içinde onları söyler içinde SPOİLER var ise onuda SPOİLER uyarısı yaparak yazar ha sen bu kadar uyarıdan sonra hala devam ediyosanda sana diyecek hiçbirşeyim yok dava açmak istiyorsan buyur açabilirsin tc adres ne gerekiyorsa vereyim aç o davayıda

ABİ BARİ ENGELLEME BUTONU FALAN GETİRSİNLER SİTEYE EN AZINDAN ENGELLEYİP ONUN VEYA BU TÜR YORUM YAPANLARIN YORUMLARINI GÖRMEYELİM ODA YOK :'(

haklısında benim canımı en çok sıkan olay şuki bukadar şikayet oluyor ama yöneticiler kılını bile kıpırdatmıyor 1-2 hafta önce yeni bir profil resmi koymuştum saniyesinde kaldırılmıştı ama böyle bir olay için burda bi taraflarımızı yırtsakta icraat yok

çözüm basit arkadaşlar. hepimiz şikayet edeceğiz. dalga geçer gibi her bölümün sonunu yorum olarak bırakıp gidiyor arkadaş. bunu yorum yapmak ile falan alakası yok,kendi eğlencesini bulmuş. girin sağ taraftan iletişime şikayet edin. 5 dknızı almaz.

kendisi tam bir yavşak... daha başka yorum yapamıyorum.he bide istersen şikayet et edepsiz konuştum diye göt herif

he bu araada herif yazdığım için(diğer üyelere) kendisi 11-12 yaşlarında bi ÇOCUK

pigla yırtık don musun birader

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık