"dünyadaki en üzücü şeylerden biri, bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın birbirine yabancı davranmasıdır." -candy

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > devam etmeli miyim ?

yeni konu aç devam etmeli miyim ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

5.sezon civarında diziyi bırakmıştım kıyamet falan kopuyodu en son.Yarım bırakmak istemedim diziyi ama aşırı sıkılmıştım ilerki bölümlerde neler oluyo devam etmeli miyim ?

5.sezonda sıktıysa hiç izleme sana göre degil.

En güzel sezonları 4-5 zaten eğer onlarda sevmediysen sana göre değildir dizi

aynen bence de boşuna devam etmiyim sağolun

5 ten sonra devam etmene gerek yok ama devam etsen iyi olur asdfhklş

şimdi 5 ve 5e kadar olan sezonlar ve 5 ten sonrası nerdeyse zıt kafada yani zıt kafa demiyim de 5 ten öncesini seven sonrasını sevmiyor öncesini sevmeyen sonrasını seviyor.
ama 5 de en güzel sezonlardan biriydi şimdi beşte sıkıldıysan gerisi sıkar diye doğru bir düşünce daha var
ben de 3. sezon 4. sezon gibi çok sıkılmıştım bırakmıştım. çok yakın arkadaşlarımla birlikte izliyoruz onlar da sıkıldı onlar da ara verdi. sonra hepimiz başladık ve ke-sin-lik-le şunu bir kere daha anladım spn sohbeti ve capsleri çok iyi oluyor. Şu anda 11. sezondayım güncele gelmeye çalışıyorum ve instagramdan da capslere bakıyorum...hayat güzel :D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

İzlemezsen eğer pişman olursun, izlersen eh işte idare eder dersin. O derece.

kardeşım sana şöyle dıyım 4.6.7. sezonlarda bıraktım ve her seferındede gerı basladım 7 den sonra hıc bırakmadım ve ıyıkı gerı baslamısım dıyorum suan benım en sevdıgım 2. dızı bu 1. sıde GoT

supernatural birakilirmi???

Zaten 5.sezondan sonra olaylar başlıyor

11. sezonu izleyemedim bende tanrı olayına girince izleyemedim... 12. sezon tam gaz devam ediyorum .. ama 5. sezondan sıkıldıysan hiç izleme tarzın değil demekki

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık