"ölüm hepimizin kapısını çalacak. bir daha kafamı bozarsan, senin kapını erken çalar." -spartacus

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > devam etmeli miyim ?

yeni konu aç devam etmeli miyim ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

5.sezon civarında diziyi bırakmıştım kıyamet falan kopuyodu en son.Yarım bırakmak istemedim diziyi ama aşırı sıkılmıştım ilerki bölümlerde neler oluyo devam etmeli miyim ?

ne biliyim belki üst üste izlemekten sezonları sıkmıştır önümüzdeki yaz tekrar bi bakarım sağolun

Bence izlemelissin evet 5 ci sezondan sonra biraz sıkıcı olmaya başlıyor ama yinede izlemeğe değer

zaten 5. sezonda her şey başlıyor beşinci sezonda sıkıldıysan sana göre değil ama güzel dizi yani i bırakma

Şöyle söyliyim 12 sezonun 12 sinide tam 3 kez izledim 4. ye başladım :) . Kesinlikle devam et . Zaten diziyi bitirdikten sonra kendini boşlukta hissedip tekrar başlayacaksın . :) İyi seyirler :) .

Supernatural 5.sezon a kadar izleyip sıkıldıysan bencede devam etmene gerek yok senin için vakit kaybı olabilir :)

Bende sana demek istiyorum ki 5i sevmediysen devam etme değilde eğer bu diziyi ilk sezonda sevdiysen bu karakterler sana samimi geliyosa ne 5 ne 15 hic fark etmez devam et. Ben çok zor zamanlarımda kafa değıtmak için izlediğimi 12 saat hic kalkmadan izlediğimi bilirim bence sürükleyici bi dizi . Ben çok iyi bi takipcisi oldugum halde o tanrı muhabbetinde 11. sezonda abarttıklarını düsünüyorum ama sadece abarttılar, sürükleyiciliğinden bişey kaybetmedi. Zaten sürükleyici olmasa dünyaca izlenen bi diziyi bu kadar sürdüremezlerdi :)

Devam etmelimiyim ne demek bu dizi harika ben yeni bitirdim yerini dolduracak dizi bulamıyorum

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık