"sevdiğin işi yaparsan hayatın boyunca bir gün bile çalışmış hissetmezsin." -person of interest

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > dizi kaçıncı sezona kadar gider ?

yeni konu aç dizi kaçıncı sezona kadar gider ?

Arkadaşlar günümüzde supernatural çok izlenmiş ve ilgi görmüş bir dizi.Ama benimendişelerim var. Ya dizi 11.sezonda final yaparsa? (allah korusun) sizce bu gidişle dizi kaçıncı sezona kadar sürer

18.sezona kadar senaryo varmış diye bir yerde okumuştum ve her sezon sonucunda devam etmesini kanal seçtiği içinde kanal ne zaman istemezse o zman biter

bende 11.sezon son diye biliyorum ayrıca 18 sezon ne amk 5.sezondan sonra dizi cıvıdı zaten yok melekmiş yok şeytanlarmış dahada beter olmadan 11 de kessinler abi

bende 11.sezon son diye biliyorum ayrıca 18 sezon ne amk 5.sezondan sonra dizi cıvıdı zaten yok melekmiş yok şeytanlarmış dahada beter olmadan 11 de kessinler abi

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

yeter bence aga !karanlık geldi işte daha ötesi varmı bu sezon tanrı da sahneye iner dananın kuyruğu kopar

jensen ackles'e (dean) sormuşlar dizi kaç sezon sürer diye . hayranların tepkisine göre biz devam edeceğiz demiş

bence 12 . sezonda da sam in kardeşi filan çıkar işte ismide veronica gibi bişi olur bir şekilde devam eder . ama foxtaki lale dvrine benzemesin de ne olursa olsun

bi 10 sezon daha olsa yine izlerim :D

saçmalamadığı dürece decvam etsin niye kastınız ki adamlar işini iyi yapıyormu süphesiz ki yapıyolar o zaman bırakında 11 mi 21 mi ne kadar sürerse sürsün istemezseniz izlemeyin

Bitmez olum bu dizi. Oyunculardan birisi ölürse millet kopmaya başlar sonra zevk vermez sonlandırırlar diziyi yavaş yavaş...

jared ve jensen demiş hayranlar olumlu yorum geldiği sürece biz diziyi bırakmıcaz demişler

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık