"başkalarının düşüncelerini dinlemekten kalbinin sesini duyamıyorsun." -supernatural

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Dizi Nasıl Bitecek Anlatıyorum İbretlik

yeni konu aç Dizi Nasıl Bitecek Anlatıyorum İbretlik

ya böyle bir yapıtı yarım tavuk döner tarzında bir son ile bitirecekler(film olarak örnek veriyim truman show filmi gayet başarılı bir yapıttı ama sonu yarım kalmıştı)

veya mutlu bir son bütün aile bir arada

veya birinden biri ölücek sağ dassak sol dassak meselesi içimizde bir eksiklikle diziyi bitireceğiz ama karakterlerden biri mutlu olacak

veya Castiel kendini kardeşler için feda edecek ve bunun önceki bölümlerinde Crowley çoktan ölmüş olacak;Sam Dean aile kurup hayatlarına devam edecekler impala Dean Reyiz de kalacak ;)

veya Dean Sam Marry sonradan da John reyiz Bob hep birlikte cennetin ovalarında vaad edilmiş topraklarda Tanrı ve Karanlık ile bir araya gelip mahmut tuncerle halay çekecekler :D

en çok istediğim sondaki sizin en çok istediğiniz hangi son veya alternatif son üretin?

bu kadar ölüp dirilmeden sonra herkes ölse dizi bitse bile ben final olduğuna inanmam birden bi bölüm yayınlamalarını beklerim

her şey en başa dönücek john ve mary tanışmıycak evlenmıycek sam dean olmıycak kapı hıc acılmamış olacak yanı hıc bır şey olmayacak mutlu son

Bence bunlar gençliğinin baharında ot tüttürürkene hayallere dalıyorlar sonra birden bağcılarda uyanıp polis amcalar bunları kalkın lan müptezeller diye bağırıp kovacak bunlar kaçarken araba çarpacak mutlu son...

Bence Dean veya Sam'inh şizofren olabilme ihtimali olabilir

bu dizi rüya ile bitmesinde, nasıl biterse bitsin.

ya da dexter gibi :) haha ıyı hoş adam dünyanın yarısını öldürdü sonucu nasıl bağlayabilirlerdi ki onda da

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık