"dünden ders çıkar, bugünü yaşa, yarın için ümitlen." -albert einstein

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Diziye Yeni Başlayanlara Tavsiye

yeni konu aç Diziye Yeni Başlayanlara Tavsiye

-İlk 5 sezonu izleyin sonra direk 11.sezondan devam edin(bana güvenin aradaki sezonlar güzel gibi gelsede söylediğim sezonların yanında çöp)

ya hangi diziye başlasam bu @cünupias oradan çıkıyo anlayamıyorum jhdfglkjsdhfsi

11.sezona başlasam aradaki farkı anlar mıyım? Gerçekten diziyi bıraktım ve bu beni üzüyor. Çünkü karakterleri çok seviyorum

Arkadaşlar çöp falan değil alakası yok kesinlikle izleyin, efsane bölümleri, karakterleri kaçırmayın. İnanmayın böyle saçma sapan yazılarada.
Madem fikrini belirtmek istiyorsun git yorum yaz kardeşim, yok yeni gelenlere tavsiyeler falan. Kimsin sende tavsiye vereceksin. Madem senin zevkine uymuyor sezonlar herkesin zevkinede uymayacak değil ki uyuyorda bu kadar büyük bir fan kitlesi var.

Cünüpias seni de tanıyoruz konuşma bence her bölüm altta yorum yapıyosun

arkadaşlar eğer 5. sezzondan sonra "bozdu" "5. sezonda bitmeliydi" tarzı yorumlar yapıcaksanız başlamayın ha diyelim başladınız bari dislike atın geçin yorum kısmı insanların O BÖLÜM HAKKINDA görüşlerini bildirmesi için vr ben 10. sezonu yeni bitirdim hala "5. sezonda bitmeliydi" tarzı yorumlar görüyorum lütfen bunu yapmayacaksanız başlayın.
aslında demin buraya çok mukammel bi yazı yazmıştımda sonradan üye girişi yapmadığımı farkettim (dram) neyse çok ciddili oldu bu yaf ama lütfen ciddiye alın

@siyahsanbenimsin 11.sezondan devam et kardeşim, @MerveCnblt çıkarız gülüm :) , @fandomtrash adın gibi trash sın keş tıraşı ben 10 sezon devirdim 11.sezonun da ortalarındayım dizinin gurusu oldum gelmişsin bana laf ediyorsun bre gafil bre cahil bre densiz asıl saçmalık senin bu sitede üye olman gibi bir hatadır keşke olmasaydı ama sistem böyle her önüne gelen üye oluyor , @AlphaGirl09 zaten her bölümü bildiğim için bu konuyu açtım insanların zamanlarına saygım olduğu için kapiş aydının efesi?

@cünüpias birtanem, görüyorumki 10 sezon izledim diye kendini birşey falan sanıyorsun. Ben bu dizinin 9 sezonunu 2 kere, geriye kalan 2 sezonu bir kere izledim ve üç yıldırda takip ediyorum. "Dizinin gururu" olayını nerenden çıkardın bilmiyorum, kendi kendine lakap falan takmışsın. Forumlarda saçma sapan kendini bilmez başlıklar açınca, 10 sezon izledim diye gurur yapmaya çalışınca siniz bozucu olmak dışında bir halt olunmuyor. Bunlardanda çıkarıyorumki en fazla lise ikide inci sözlükten gelmiş çocuktan başka birşey değilsin. Merak etme fazla yüklenmeyi düşünmüyorum.
İsmimin seni ilgilendirdiğini sanmıyorum ama yinede ilgilendirdiğini düşünüyorsan: bu arkadaşlarımız arasında bir şaka, yabancı fandomlarda (özellikle d&p) "trash olmak" birşeye aşırı düşkün olmak, onun dışında birşey yapmamak anlamında kullanılıyor ve bende aşırı dizi izleyen tiplerdenim.
Senin ismin hakkında yorum yapmak bile istemiyorum açıkcası. Yada "herkesi üye alıyorlar" konusuna girmiyorum.
Hadi sağlıcakla birtanem biraz olgunca yorumlamayı öğrenip gel lütfen

hinduizmle alakalı bir terimdirguru usta öğretmen demektir (hinduist değilim)''gurur'' değil cahil adam bu bir , ikincisi lise 2 falan değilim(inciciyim elhamdülillah şükür ekşici değilim) fandom aşırı düşkün olmak demek trash değil öncellikle bunu söyleyeyim yabancı dil üstadı :D ,trash senin yorumlarının olduğu gibi ''çöp'' demek

İsmimle ilgili yorum yapmana gerek yok anlamını açıyım , ben aşırı sol görüşten nefret ederim çipras bu nicki aldığım sene bizim ülkeye turist dilenmeye geliyordu ona tepki olsun diye çiprasla oynadım ve cünupias ismini buldum.Ayrıca bu ismin bir mazisi var bu forumlarda yıllandı 1 kere ban yedi , bu isim bu forumlarda yıkandı içini alev aldı tutuşturdu yıldırım oldu çarptı kasırga oldu önüne geçeni kattı forumu aydınlatan güneş oldu forumda önderlik etti

Bu isimin anlamı budur, çöpe düşkün olmak diye çevrilen bir nickname e sahip biri bu ismin değerini anlayamaz

la olum gülemiyorum ya dudağımın sol yanı çatlak abi naptın ya game of thrones'taki khaleesi gibi oldu hahahahahihihihhihihih ismin :D "bu ismin bir mazisi var bu forumlarda yıllandı 1 kere ban yedi , bu isim bu forumlarda yıkandı içini alev aldı tutuşturdu yıldırım oldu çarptı kasırga oldu önüne geçeni kattı forumu aydınlaıtan güneş oldu forumda önderlik etti" yalnız emin ol bi sitede senden daha acımasızca spoiler veren birini tanıyorum es geçer seni :P

Benden daha fazla spoiler ha? ben supernatural ve dexter başta olmak üzere bir çok dizide spoiler verdim hepsi silindi tabii ama o zamanın en çok sansasyonel olayı benim spoilerlarımdı adıma banlatmak için bir sürü forum açtılar banlanınca sevindiler mutlu oldular ama geri dönüşümle dehşete kapıldılar :D

gerekirse spoiler ekibi kurarım burayı spoiler yağmuruna tutsun diye ama yapmıyacağım gücümü kötüye kullanmayacağım kim cidden merak ediyorum sen misin yoksa başka biri mi?

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık