"einstein 'iki şey sonsuzdur' demiştir. evren ve aptallık. ben şahsen aptallığın sonsuz olduğuna tanık oldum." -teen wolf

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Hayatımı Değiştiren Dizi Adına...

yeni konu aç Hayatımı Değiştiren Dizi Adına...

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Merhaba arkadaşlar.Ben Supernaturala yaklaşık bir 2 sene önce başladım.Dizi insanda farklı bir duygu yaratıyor.Gerek mizah , gerek üzüntü (fazlasıyla) , gerek sevinç bunların hepsini bir arada yaşatan bir dizi.Bazı insanlar 5. sezondan sonra batırdığını düşünmüş dizinin.Hayır öyle olmadı.Bu 5. sezon sonrası olayı Supernaturalın sadece av bölümlerinden ibaret olmadığının kanıtıdır bence.Bu dizi benim hayatımda önemli bir yere sahip.Ciddi anlamda. Charli öldü ağladık. Meg öldü ağladık Bela nın aksanına hasret kaldık.Yeri geldi Bobby nin ölümünde depresyonlar yaşadık.Sarışın Ruby miz gitti çoğumuz hüzne uğradık. Cass öldü,üzüldük geri geldi sevindik.Bu liste daha uzar da uzar.Yeni karakterler geldi.Supernatural fanları çoğu zaman ikiye ayrıldı (yanlış anlaşılmasın düşman olarak değil). Kimisi Vote Crowley destekledi kimisi Vote Abaddon destekledi. Yeri geldi yeni karakterlere aşırı bağlandık. Rowenan ın aksanına , haraketlerine , mimiklerine.Darkness ın gücüne. Pamela nın medyum güçlerine ve daha neler neler.Yani bunların en az birine hayran olmayan bir insan yoktur heralde.Şu ana kadar yaklaşık abartmadan 10 dizi falan bitirdim. Ama Supernatural kadar etkileyen bir dizi olmadı beni.Evet çok uzun oldu ama en azından büyük hayranlıklarımın çok ufak bir kısmını yazayım dedim.Okuduğunuz için teşekkürler.Ve size sorum olarak ta Supernatural da Tartışmasız favoriniz kim. Bayan/Erkek ayrımı yapmadan tartışmasız favori karakteriniz (ölmüş karakterlerde sayılabilir) Benim cevabım Rowena...

cCc Dean Winchester cCc hayat felsefem :)

Castieeeeeeeeeel.

Dean ve Samin haricinde Amara ortaya çıkmadan önce Charliye bayılırdım ama şuan hastasıyım Darknessın yav

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık