"Biz ikimiz ayrı ayrı çok güzel şiirleriz fakat bir araya geldiğimizde bir devrik cümleden ileri gidemiyoruz" - Leyla ile Mecnun

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Her Carry On My Wayward Son Duyduğumda

yeni konu aç Her Carry On My Wayward Son Duyduğumda

Evet erkeğim ve,

Duygulanıyorum lan ağlayasım geliyor amk.Dizi keşke bitse diyor bi yanım,bi yanımda bitmesin dean sam castiel crowley abim gibiler diyorum özellikle de dean ve sam...hele o ilk sezondaki halleri falan ,korkunçlu karıdan azazel e ordan lucifere o bölümler acayip aklıma geliyor deanin sammy diyişi geliyor aklıma,sammy nin ergen tripleri falan.... birde duygulandırmak için her sezon finali jeneriği basıyorlar ben duygulanmıyım da napıyım size de oluyor mu aynısı?

Oy oy Cünupias dagıttın darmadagın ettin bizi reyiz :(

Ben evde amaçsız amaçsız hareketler yaparak söylüyordum.. :/

Çok pis yerleşti dizi ya. Böyle bitsin demiyorum ama videolar izliyorum Spn ile ilgili falan gözleim doluyo resmen ya :D iki ayda 10 sezon izledim gerçi ben ama feci yerleşti. bitmesin ya

Kalbim bitmesin mantığım bitsin boku çıktı diyor ama bitmesin :),arada bende amaçsız hareketler yapıyorum hatta çok saçma hareket yaptım sınıfın tavanına demon üçgeni çizdim hoca sınıfta satanist mi var diyip temizlettirdi bize eheheh :D

demon yıldızı pardon

yıldızmı sendemi okulda sınıfta her yerde yıldız yapıyorsun bende aşırı şekilde takıntılıyım elime kalem aldımmı her yer doluyor pek tabi sonradan ben temizliyorum :) :D

sizin işinizde zor be arkadaslar

:D yellow sen bozkurt aşkının kardeşi falan mısın resimleriniz konuima tarzınız falan aynı,YüceKlausMikaelson reyis işimiz zor kalbimiz kor gönül verdik bu diziye geri dönmesi zor o hesap yani

bozkurt zaten benim bu benim 2inci hesabım bozkurt aşkı hesabı dizilab efendi hazretleri tarafından yasaklandı geçici olarak tabi o yüzden bende bunu kullanıyorum :D

yandı buralar be Cünupias

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık