"ilgilenilmesi gerekenler; sadece hastalar değildir." -house m.d.

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > sanırım tanrı geldi

yeni konu aç sanırım tanrı geldi

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

s11e4'de kızın kolyeyi arabada pardon 67 impala'da kaybetmesi diğer kızında cüzdanını kaybetmesi ve içinde 1982den önce üretilen %92 oranla bakır bulunan eski cent lerden bulunması ki tam ihtiyacları olduğu anda tanrı burada değil bize yardım etmiyor diyen dean winchestera thuglife gibi birşey değilmi sizcede

olabilr aslında ama ilerleyen bölümlerde göreceyiz

tanrıyı ımpala sananlarda var kardesım sen ıyı guzel dusunmussun ama :D ps. sam ya kafayı yıyıyo yada tanrıdan mesaj almaya basladı :D dean karanlıkla baglantılı oldugunu goz onune alırsak samınde tanrıyla (aydınlık) ıle baglanılı olması cok mantıklı olur :D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bu sezon 2 türlü şekilde sonlanacak ya winchester kardeşler vs darkness yada tanrı vs darkness ikiside bir kardeşten yardım alarak

Yalnız tanrıyı da getirirlerse ben tutamam kendimi gülerim :D

yakinda sam dean tanriylada kapismaya baslar konu kalmadi guzelim dizide :DDD

Ya tanrı gözükmez kaç sezondur tanrı tanrı tanrı adamlar nasıl göstersin tanrıyı en fazla gösterebilecekleri Lucifer napacaklar tanrıyı gösterip hi Im god mu dedirtcekler constantine ve lucifer dizisi bile kaç tane tepki aldı imza toplatıldı constantine iptal oldu lucifer ucuz yırttı 2. bölümü bekliyoruz simdi

Tanrı olsa bile açığa çıkacağını sanmıyorum bu riski göze almazlar, çok tepki gelir çünkü

Tanrı olsa bile açığa çıkacağını sanmıyorum bu riski göze almazlar, çok tepki gelir çünkü

hocam güzel diyonda dean winchester ilk sezondan beri tanrının varlığını inkar ediyor ve dizide ki kurgu ne hristiyanlık nede başka bir din dizi başlı başına dinsiz tanrıyı gösterdiklerindede tepki alacaklarını sanıyorsan yanılıyorsun şöyle düşün house md 8 sezon dizi 6.sezondayım şuan ve 6 sezondur tanrıya laf sokmalar tanrının varlığını red etmeler tanrıyı kabullenmemeler var ve bu dizi 9 sezon oynamış oradaki izleyici kitlesi bizim kitleyle bir değil biz izlemekten zevk almadığımızda böyle dizimi olur aq bunun senaristlerini kesecen asacan derken onlar kanalı değiştiriyor

dizinin finalinde tanrıyı getirecekler bence yakışır bu diziye son bölümünü tanrıyla yapmak

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık