"ben tekim. birkaçından biriyim, ailemde yok. kimim ben?" -orphan black

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Sizce Sam Azelzaya Dönüşebilir mi?

yeni konu aç Sizce Sam Azelzaya Dönüşebilir mi?

Bence böyle bi ihtimal olma olsaılığı var ve ruby adındaki namı değer "Kaltak","Fahişe" arkadaşımız sami kötü yola düşürüyo sam hayat kadını olcak demiyorum tabiki dediğim şey şu Sam güçlerini ne kadar kullanırsa içindeki şeytan kanı o kadar artıp güçlencek ve sonunda Sam avcıyken av olacak benim fikrim budur sizinkiler ne?

ya sen kaçıncı sezondasın? 5 falan mı? neden tahmin yürütüyosun izle de gör işte

Bu ülke sizin yüzünüzden gelişmiyo be şurda tahmin yürütüp dizide olanları heyecanla izlemek daha iyi geliyor eğer bundan rahatsız oluyosan bu konuya başlık atmamalıydın

ulas haklı illa 10.sezonu deviren forumda başlık açacak diye bir kural yok. Konuyla alakalı mesaj atmanı yeğlerim

Ayrıca sakin ol ülke ne alaka la

Atarlandım bro adbgfajdgh

birader madem konuyu bütün sezonları izlemeden açıyorsun, nereye kadar izlediğini yaz da insanlar ona göre yorum yapsın. sonra spoiler yiyip ağlarsın buralarda.

@lalala, ''Bence böyle bi ihtimal olma olsaılığı var ve ruby adındaki namı değer "Kaltak","Fahişe" arkadaşımız sami kötü yola düşürüyo sam hayat kadını olcak demiyorum tabiki dediğim şey şu Sam güçlerini ne kadar kullanırsa içindeki şeytan kanı o kadar artıp güçlencek ve sonunda Sam avcıyken av olacak benim fikrim budur sizinkiler ne?'' bu yazıda adamın 4-5. sezonda olduğunu anlamadın mı

Aghast Seni sevmeye başladım adamım :D

Hangi sezonun neresinde olduğunu söylemeyip burada spoiler yedim diye ağlamazsın umarım.

Dostum her şeyi geçtim dizide Azelza diye bi karakter yok , Azazel demeyi kastediyorsan öyle birşey olmayacak bence burada forum başlığı ilan edeceğine dizide ilerleyip neler olacagını görmen tahmin etmenden daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum , Herneyse izle dizini ve olacaklarının tadını cıkar

azelza ne be :D

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık