"+nasıl bir şey bu aşk? -biraz kafa sikici dürüst olmak gerekirse." -skins

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Supernatural 11.Sezon Onayı Aldı

yeni konu aç Supernatural 11.Sezon Onayı Aldı

Winchester Kardeşleri 11.Sezon Daha İzleyeceğiz Dizi Çok Uzamasına Rağmen İster İstemez İnsan Bağlanıyor Bu Haberi Gördüğümde ''Offf Yine mi'' ''Artık Abartıyorlar'' Gibi Söylensemde Çok Sevindim :D Bitmesin Ama Başka Harika Bir Hikaye Bambaşka Bir Konuyla Şaşırtsalar Keşkee

Onay almasına gerçekten sevindim, henüz 4.sezon da olduğum için ilerki bölümleri tam olarak bilmiyorum fakat şuan için oldukça sürekliyici olarak gidiyordu. :) 4.sezonda biraz bozuldu gibi. Haberin doğruluğu nedir peki? Sadece merakımdan soruyorum. :)

Emin Ol Her Sezon Çok Farklı Çok Harika Herkesin En Sevdiği Sezon 5.Sezon :) Haberin Doğrulunu Supernatural Turkey'den Görebilirsin :)

D.

Haberi resmi facebook sayfasından duyurdular...

Final olursa çok üzülürdüm hatta bazı gruplarda bitcek denildiğinde şok olmuştum ama 11. sezon netlik kazanınca evde halay çekesim geldi asdasdsad

20 sezona kadar izleyebilrim yeterki Eric kripke'ile devam etsin

sadece av bölümleri olsa dahi izlerim 20 sezon, bitmesin.

Bazı duyumlara göre reytinglere göre 15.Sezona kadar gidilebileceği söyleniyor İnşaallah devam eder ama biraz daha heyecan lazım.

dokuzuncu sezonu bitirmek üzereyim artık sıktığını düşünsemde izlemekten kendimi alamıyorum bu dizi için nasıl bir final yapacaklarını gerçekten merak ediyorum ama daha bitmesine de hazır değilim bu yüzden 11. sezonun çekileceğini duyunca gerçekten sevindim :)

şaka gibi.tek diyebileceğim , adamlar bizimle dalga geçiyorlar sanırım.5.sezonda'da son dediler , devam ettiler.şimdide 10.sezona son demişlerdi 11 gelecek.abi ne zaman bitecek bu dizi ? yemin ediyorum Spartacus 3.sezonda bitmeseydide o devam etseydi 11 sezon ancak sevinebilirdim böyle bir habere.bitsinde kurtulalım artık diziden.can çekişen diziyi hala ayağa kaldırmaya çalışıyorlar.bitirinde işte zirvede bırakın.Breaking Bad'de ki gibi olmalıydı.yükselip , zirvede bırakmalılardı ancak bunlar yükseldiler , şimdi düştüler ve düştüklerinde bitirecekler , yazık.

Yabancı ülkelerin Kurtlar Vadisi veya Arka Sokaklar'ı niteliğinde sanırım. Dizinin heyecanını kaybettiler, sıradanlaştı. Artık ters köşe bir şeyler yaşanıp dizinin bitmesi lazım.

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık