"her günüm aynı. uyu uyan uyu uyan." -the simpsons

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Supernatural 11.Sezon Onayı Aldı

yeni konu aç Supernatural 11.Sezon Onayı Aldı

Winchester Kardeşleri 11.Sezon Daha İzleyeceğiz Dizi Çok Uzamasına Rağmen İster İstemez İnsan Bağlanıyor Bu Haberi Gördüğümde ''Offf Yine mi'' ''Artık Abartıyorlar'' Gibi Söylensemde Çok Sevindim :D Bitmesin Ama Başka Harika Bir Hikaye Bambaşka Bir Konuyla Şaşırtsalar Keşkee

çocuk yapsam ilkokulu bitirirdi..leventmiydi leventhiyanmıydı orda batırıp birakıcaklardı..efsane saçmaydı..11 i çeken 12 yi de çeker..konu kalmadı artık..

İnsanlar saçmalıyor.Bu sezona kadar izleyip de burdan sonra bitsin sıkıldım diyenleri anlayamıyorum.Dizi zaman zaman sıkıcılaştı sıradanlaştı yeni diziler çıktı daha korkunç daha akıcı daha hızlı belki supernatural zaman zaman bunların gerisinde kaldı.Ama efsaneler eskidir zaten.Ki ben kendi adıma konuşuyorum bundan sonra sadece haftalık yaratık konseptine dönseler dahi bi 10 sezon daha izlerim, izlenir.

vAe

Mturkmen97 Game of Thrones i de severim ama 9 senedir izlediğim bir diziyle o diziyi asla karşılaştırmama bu hataya düşmem. Bende açıkcası artık tanrıyı görmeyi bekliyordum bu sezon sonu ama ne yalan söyliyim sevindim 11 i göreceğime sıkılan izlemek istemeyen izlemez abi. Arz talep meselesi. Siz talep göstermeseniz bile reytinglere bağlı olarak arz verilir :)) Yaşa SPN :))

Vetala'nın dediği gibi hayaletler ve yaratıklar üzerinden bile gitse kimse çıkıp ''Yeter ama sıktı'' demez 10 sezon öyle gitse oturup sıkılmadan izlerim Dean bile yeter acıkcası :)

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık