"sende sessiz kalma yeteneği var. bu da seni paha biçilemez bir arkadaş kılıyor." -sherlock

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > 9. BÖLÜM SONUNDA LİAM SCOTT'IMI ÖLDÜRMEYE ÇALIŞIODU :D

yeni konu aç 9. BÖLÜM SONUNDA LİAM SCOTT'IMI ÖLDÜRMEYE ÇALIŞIODU :D

Arkadaşlar konuya bi acıklık getirin Scoot son saniyelerde Liam can not kill me fln diodu galiba liam Scoottımı öldürmeye calısıcak anlamadım :D

"Liam! Beni öldürmene izin veremem" diyordu muhtemelen Hayden ölüyor o yüzden

bence liam scottı öldürüp alfalığını alıp haydenii dönüştürmek isteyebilir. bilemiyorum. scott'ın nesi var????????????

bence scott liamdan da dayak yer

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

liam süper aydan dolayı muhtemelen gücünün zirvesinde olacak. theonun amacı liamın scottı öldürüp alfalığını çalması. theoda liamdan çalabilecek böylelikle. ben böyle düşündüm bakalım ne olacak

Liamın şansı olmaz bence Scott karşısında

scottın bu yaptıklarını ben doktorlara baglıyorum. o böyl biri değil onada birşeyler oluyor bence. liam scotta saldırıyor zaten. theo herkesi düşman edip sürüyü ele geçirecek

I can let you kill me diyor,can't değil.Betasına beni öldürmene izin vermem diye ağlayıp kendini daha da küçük düşürmez heralde değilmi?

@stalkerman filmin başrolünü öldürcekler yani bumu fikrin.Dizilerde başrol ölmez ölürsede sezon finalinde ölür

Alfa görünümlü Scoot Doğan görünümlü şahin gibi :D

Omega Scoot diyenler like lütfen :D

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık