"einstein 'iki şey sonsuzdur' demiştir. evren ve aptallık. ben şahsen aptallığın sonsuz olduğuna tanık oldum." -teen wolf

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Allison hakkında

yeni konu aç Allison hakkında

geçenlerde bir yazı okudum. anne ve babanızın her ikisininde gözü mavi renkteyse sizin de gözünüz mavi olmak zorundaymış. allison evlatlık mı yani? dizi oyuncu seçerken belki buna dikkat etmemiştir ama etseydi olaylar olaylar jnvleıshrbfwebf

ne alakası var be o genlerle alakalı bir kere ama evlatlıkta olabilir ona bir şey diyemiyiciğim

O kadar şey arasından buna mı takıldın ? hjdshjds

ben allisonun annesinin gözünü yeşil diye biliyorum. ve mavi olsa da ne alaka belki başka birine benzemiştir. ama konuyla alakasız bir şekilde evlatlık olabilir

Anne ve babası ile bitmez genlerle alakalı bir durum annenden cok teyzene amcana benzeyebilirsin ya hani anlatabildim mi anne ve baba ile bitmez öyle olsa zenciler nasıl cıkmıs orataya sacma salak sorular geldi aklıma neyse acaba adem mi zenci havva mı

Başkasına çekmeyle ne alakası var biyoloji öğretmeniniz kimdi sizin? Mavi çekinik gendir kahverengi baskın. Bir kişinin mavi gözlü olması rr durumunda olur. Yani iki çekinik gen olmalı. Kahverengi olaması için ya RR ya da Rr olmalı. Bu genlerden biri anneden biri babadan geldiği için ve eğer anne de babada mavi gözlüyse ikisinden de r geleceğinden çocuk mavi gözlü olur. Neyse asıl diyeceğim belki lens kullanıyordur?

O deilde kız öldü arkasından konuştuğumuz şey bide hiç mezarı göstermediler

Renkli gözlü insanlar çekinik gen taşırlar(aa). Kahverengi gözlü insanlar ise baskın gen(AA ya da Aa). İki ebeveyn de renkli gözlüyse eğer, çocukları da renkli gözlü olmak zorundadır. Bunun "başkasına çekmiş" diye bir ihtimali yok.
Oyuncu seçerken dikkat etmemişlerdir o kadar. Lütfen, önce okuyun sonra yorum yapın. Böyle saçmalıyorsunuz.

kardeş takıldığın nokta bu mu lqwkdşld

O zaman öyle olsaydı Lucifer'daki Chole'inin kızı başka bir ırktan olmalıydı aq

Allison'ın babasının ve annesinin gözleri mavi olabilir ama dedesinin ve Kate'in gözleri kahverengi yani genlerle alakalı bir şey.
Yani eğer kahverengi gözlü bir çiftin herhangi bir taraftan dedenin, halanın, amcanın vb gözleri renkliyse çocuğun gözlerinin renkli olma ihtimali var.
Allison'ın da dedesi ve halasının gözleri kahverengi gayet normal bir şey yani oyuncu seçerken dikkat etmemişler değil.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık