"sürekli alaycı ruh halinin güçlü bir depresyon belirtisi olduğunu biliyor muydun?" -dexter

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Allison hakkında

yeni konu aç Allison hakkında

geçenlerde bir yazı okudum. anne ve babanızın her ikisininde gözü mavi renkteyse sizin de gözünüz mavi olmak zorundaymış. allison evlatlık mı yani? dizi oyuncu seçerken belki buna dikkat etmemiştir ama etseydi olaylar olaylar jnvleıshrbfwebf

kate nde gözü renkli değildi

o damı evlatkık

normalde olmaması gerekiyor ama çok az bir ihtimalde olsa bunun biyolojide yeri var yani iki renkli gözlü kişinin kahverengi gözlü çocuğu olabilir

gerizekalı bir insanın yorumuma yaptığı gereksiz bir yorum yüzünden buralara kadar geldim. bu kişinin de forumda açtığı konuyu şu an ilk kez görüyorum. açıklama kısmına gelirsek okulda size hiç mi genetik dersi vermediler? gerçekten yaşlar 12-15 arası sınırlı mı burada? çünkü ülkemin haline yazık. birisi de demiş ki amcaya benzer. bre salaklar anne yeşil baba mavi gözlü olunca çocuğun kahverengi gözlü olma ihtimalı 0. anlatabildim mi? ha konuyu açan bile bunun neden olduğunu bilmezken daha dünkü velet gelmiş beni aptal bir forumdaki aptal bir yorumu çalmakla suçluyor. bence siz önce beyinlerinizi bir kullanmayı deneyin.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık