"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Beast tahminim

yeni konu aç Beast tahminim

Bence Beast'in Donovan olma ihtimali çok yüksek. Öldükten sonra kayıplara karıştı. Theo chimera'ları canlandırırken ağacın yanında üstünde herhangi bir yerinde yoktu. Stiles ile muhabbeti var. Scott Stiles ve sürü Dread Doctors ile ortak düşmanları ve böyle acımasız bir katil canavara dönüşecek kadar da şerefsiz. Düşünceleriniz nelerdir teorim hakkında bekliyorum

Ayrıca şunu unuttum. Dediklerine göre son chimera yani bu arkadaş bir chimera. Ölmeden vücudundan cıva gelmeyen tek eleman da o.

Mantıklı

Vücudundan cıva geldi öyle öldü cesedi de morgdaydı Sherriff, Stiles'la konuşurken onun cesedine bakıyordu hatta onu geri alamazsın ama birini affet falan dedi

Bence Danny de olabilir, uzun zamandır ortalarda yok ve dizide küçükken bir akciğer nakli yaşadığını söylemişlerdi. 3. Sezonda zaten Ethan'a bir kurt adamla çıkamam dediğinde bilmesine sebep olarak hadi ama Beacon Hills'de yaşıyoruz demesi de etrafta dönen doğaüstü olayların -tamamnın olmasa da- farkında olduğunu gösterir. Bu da mantıklı

beast stiles %100000 eminim fesybuk onaylı

Ya nasıl Stiles oluyo?

en mantıklısı theonun ablası ve açıkçası bundan eminim

ortaya bu fikri atan olmuştur elbette ama ben yine de yazayım.ilk sezonda jackson (colton haynes) vardı genetik chimera olan. beast o diye düşünüyorum.

donovan olmasın ya daha böyle şaşırtacak biri çıksın yani çıkar umarım

Bence en mantıklısı jackson chimera deyince aklıma bir o geliyor benim

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık