"barışı sadece adaletle sağlayabilirsin." - avatar the last airbender

Teen Wolf tartışma forumu

yeni konu aç Derek&Stiles

Derek ve stiles ın arasında bişey mi olucak bilen varsa söylesin

Emin misin

Emin misin

100'de 100 kesin bilgi size öyle bişey olmicak

ya sterek nedir abi olmaz öyle bir şey :D

aşık olcaklar

oceanic eminmisin

Derek ve Stiles bir araya gelince dizinin en komik sahneleri ortaya çıkıyor. Stiles işleri dalgaya alan komik karakterken Derek her zaman ciddi olan sert karakterdi. Onların zıt olmaları da komik diyaloglara sebep oluyordu hepsi bu aralarında bir şey yok. (Bir Sterek fanı olarak bunu yazmakta çok zorlandım)

o izlediğiniz şeyler fanmade :D
bir sterek fanı olarak; sanmıyorum. olmayacak. yani davis'e falan hep sorulduğunda yarım ağız cevaplar veriyordu. artık ona bile tenezzül etmiyorlar.

mtv fanbaiting dediğimiz şeyi yapıyor aslında. 2-3. sezonların zamanı, mtvde falan sürekli sterekle alakalı makaleler vs. olurdu, slash anketi var bi tane ünlü bilirsiniz belki, orada hep sterek birinci olurdu vs. bu şekilde yeni sezon promosyonu yaparlardı, comic conda soru sorulduğunda da (derek ve stiles için bir ihtimal var mı gibisinden) genelde derek ve stiles ın arasındaki kimya iyi, yok çekerken çok eğleniyoruz gibi ne evet ne hayır şeklinde bir cevap verirlerdi. tumblr ahalisi delirirdi hep :D yani demek istediğim bu mtvnin kullandığı bir promosyon yöntemi fakat sanmıyorum ki hayata geçsin.

kaldı ki tyler hoechlin(derek) ana kadrodan çıktı bu sezon, döner mi bilinmez.

Bende olacağını düşünmyorum. Çok yakın arkadaşlar dizi dışında ondan çıkmış olan bişey diye düşünüyorum bende..

keşke olsaydı dizi daha çok izlenirdi

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık