"+telefon çalıyor. -çılgın bir fikrim var anne. aç!" -the big bang theory

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Dizi hakkındaki genel düşünceleriniz?

yeni konu aç Dizi hakkındaki genel düşünceleriniz?

Konu, efektler saçma ve yapmacık gelse de, karakterlerin kişilikerini kendime yakın görüyorum ve sırf bu yüzden izliyorum diziyi. Üçüncü sezon pekala güzeldi ama, diğerlerini o kadar beğenmiyorum. Öte yandan; Ergen dizisi diyenlerin düşünceleri ise, fazla saçma. Bu "ergenlik" veya "olgunluk" meselesi değil, zevk meselesi arkadaşlar. Bunu çözemediyseniz ben daha ne diyeyim size.

Ben de severek izliyorum ve konu, efektler falan hiç saçma gelmiyor. Dizi sonuçta. Dizilerde her şeyi kurgulayabilirsin. Ergen dizisi dendiği için her izleyen kişinin ergen olduğu sonucuna varmak yanlış. Belki de ergen dizisi olabilir (gençlik,komedi vb) ama sonuçta bir çok hayranı bulunan güzel bir dizi. Doğru zevk meselesi. Sezonlara gelince, ben her sezondan ayrı ayrı zevk aldım. Sıkmıyo en azından. Popüler, gideri fazlasıyla olan bir dizi.

Ben severek izliyorum. Efektlerin de gerçeğe yakın olduğunu düşünüyorum sonuçta bakıp da benzetebilecekleri bir şeyleri yok. Ergen dizisi diyorlar. Bence her yaştan kişi izleyebilir lise döneminde geçmedi sadece ergenler izler kuralı koymuyor. Ayrıca da başarılı bir dizi hayranları da fazla . Karakterlerin oyunculukları da iyi ben kaliteli bir dizi olduğunu düşünüyorum

TEEN WOLF en güzel filmlerden birisi bence çok çok güzel sıkılanlara tavsiye ederim ve çok fazla kendisine bağlıyor bence çok çok güzel bakalım ileri ki sezonlarda neler olacak ??? merak ile bekliyorum... TEEN WOLF'UN büyük takipçisiyim hep böyle devam etsin ama lütfen TEEN WOLF'UN yayınlanma süresini kısaltın (;(;(;

1. sezon güzel; 2. sezon değişik; 3. sezon sürükleyici; 4. sezon konuyu bağlayıcı, toparlayıcı; 5. sezon apayrı, saçma salak bir şey oldu diye düşünüyorum. Çünkü gelmişiz 7. bölüme, hala hiçbir şey anlamadım. Hala doktorlarla alakalı detaylı bir bilgiye ulaşamadılar, Theo desen amacı belli değil, Parrish ne ayak hala ortaya çıkmadı, kimse bilmiyor. Yaratıklar desen ayrı hikaye. Çöl Kurdu hikayesi yalan oldu, o nereden çıkacak kim bilir. Bazı bölümler birbirinden kopuk... Dizinin geneli güzel, oyuncularına ve onların oyunculuklarına hayranım. Geri gelmesini istediğim (Chris, Derek ve Peter) karakterler var, onları 6. sezonda bekliyorum. Hatta mümkünse 5B'de. Ama bu 5. sezon bir an önce sonuca bağlansın istiyorum.

1. sezon harika 2. sezon mükemmel 3. sezon eh işte ( allison ve ısaacı desteklemiyorum o yüzden ) 4. sezon kötü (allison olmadığı için) 5. sezon berbat ( stydıa destekçisiyim.)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ergen dizisi diyenler salak saçma konuşuyorlar benim annemde izliyor diziyi ve bu ergenlikle alakalı bişey değil

ergen dizisi diyenler salak saçma konuşuyorlar benim annemde izliyor diziyi ve bu ergenlikle alakalı bişey değil

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık