"yeah mr. white! yeah science!!!" -breaking bad

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > En muhtemel final teorisi

yeni konu aç En muhtemel final teorisi

6. sezon final olucak bunu hepimiz biliyoruz buna rağmen herkes farklı farklı teoriler üretiyo yok herkes kurtulucak scott herkesi kurtarıcak ve liam hakkında yeni dizi çıkıcak falan bu tarz saçma teorilere kulak asmayın dizi final olucak yani tamamen biticek finalde olabilicek en muhtemel 2 şey
1 : Hayalet sürücüler ile sıkı bi savaşa girerler şehirden bi çok kişi ana karakterlerle birlikte ölür sona duygusal bi sahne getirirler ve hayalet sürücüler tek 1 kişi tarafından yok edilir belki bölümün sonundada ölmeyenlerin yaşlandıkları halini falan gösterip nostalji yaparlar
2 : Tüm herkes birleşip hayalet sürücülerle savaşır ve savaş berabere biter yani hem hayalet sürücüler hemde scott un sürüsü ölür olay bununla kalır [ TABİKİ YAN KARAKTERLERDE MUTLAKA ÖLÜCEKTİR ]
Yani fazla kafa yormanıza gerek olduğunu sanmıyorum bi çok dizinin finalini izleyen biri olarak söylüyorum ki o kadar şaşırtmacalı bilmeceli şaşırtan üzen ne bileyim bişeyler hissettiren bi final beklemenizi tavsiye etmem dizi aşırı basit bi senaryoyla ilerliyo zaten fark ettiğiniz gibi bu 2 sinden biri mutlaka olucaktır
SON OLARAK LİAM INDA SÜRÜSÜ VAR EVET AMA ALFA BİLE SÜREKLİ DAYAK YERKEN YAN KARAKTERİN SÜRÜSÜNDEN BİŞEY BEKLEMEYİN DERİM Kİ ZATEN FİNALDE MUHTEMELEN LİAM DA ÖLÜCEKTİR ÖLMEZSEDE YENİ Bİ DİZİ BEKLEMEYİN [ YENİ DİZİ GELSE DAHİ TUTMAZ ]

Yeni bir dizi gelse tutar çünkü herkes Liam'ın filmini izlemek istiyor. Ama bunun için bu sezona Scott'ın ölmesi ve Liam'ın alfalık çalması gerekiyor ki bu da olmaz bence

@_TheFlash_ Liam alfalığı Scott'tan alamaz o true alfa öldürseler bile alfa olmuyolar yani

Bence en sonunda Lydia ve Stiles dışında baş karakterler ölecek ve onlarda birlikte koleje gidecekler Beacon Hills'de Liam ve sürüsüne kalmış olacak her ne kadar alfa olmasa da spor başkanı seçilmesinden ipucu verdiler bence

liamlı yeni dizi tutmaz

fragmandan almadığım kadarıyla hayalet sürücüler bansheeleri alamıyor yani lydia kesin yaşayacak :)

@bilgesuaksu bende zatne Lİam Scott'ı öldürcek demedim Scott ölmezse yine Scott alfa olarak geçceği için Liam'a yer olmazdı. Ama belki The Walking Dead gibi işte ayrı bi versiyonunu çıkarabilirler ama

bence sonunda hepsi beraber hayalet sürücüleri öldürüp daha sonrasında kaybolan insanları geri getirecekler ve yaşlanmış hallerini göstericekler liamlı yeni bi dizide gelmez zaten

jeff ana karakterlerden birinin öleceğini söyledi ya malia ya da liam ölecek hepsi değil

stiles'ı öldürücek bence jeff

liam alfalığı alabilecek tek kişi ama onun alfa olduğu sürünün itibarını öpeyim ben tutmaz

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık