"yalanlar, birilerinin gerçeklerle kirlettiği güzel hikâyelerdir." -how i met your mother

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > En muhtemel final teorisi

yeni konu aç En muhtemel final teorisi

6. sezon final olucak bunu hepimiz biliyoruz buna rağmen herkes farklı farklı teoriler üretiyo yok herkes kurtulucak scott herkesi kurtarıcak ve liam hakkında yeni dizi çıkıcak falan bu tarz saçma teorilere kulak asmayın dizi final olucak yani tamamen biticek finalde olabilicek en muhtemel 2 şey
1 : Hayalet sürücüler ile sıkı bi savaşa girerler şehirden bi çok kişi ana karakterlerle birlikte ölür sona duygusal bi sahne getirirler ve hayalet sürücüler tek 1 kişi tarafından yok edilir belki bölümün sonundada ölmeyenlerin yaşlandıkları halini falan gösterip nostalji yaparlar
2 : Tüm herkes birleşip hayalet sürücülerle savaşır ve savaş berabere biter yani hem hayalet sürücüler hemde scott un sürüsü ölür olay bununla kalır [ TABİKİ YAN KARAKTERLERDE MUTLAKA ÖLÜCEKTİR ]
Yani fazla kafa yormanıza gerek olduğunu sanmıyorum bi çok dizinin finalini izleyen biri olarak söylüyorum ki o kadar şaşırtmacalı bilmeceli şaşırtan üzen ne bileyim bişeyler hissettiren bi final beklemenizi tavsiye etmem dizi aşırı basit bi senaryoyla ilerliyo zaten fark ettiğiniz gibi bu 2 sinden biri mutlaka olucaktır
SON OLARAK LİAM INDA SÜRÜSÜ VAR EVET AMA ALFA BİLE SÜREKLİ DAYAK YERKEN YAN KARAKTERİN SÜRÜSÜNDEN BİŞEY BEKLEMEYİN DERİM Kİ ZATEN FİNALDE MUHTEMELEN LİAM DA ÖLÜCEKTİR ÖLMEZSEDE YENİ Bİ DİZİ BEKLEMEYİN [ YENİ DİZİ GELSE DAHİ TUTMAZ ]

@aturkishgentleman Bende bu yüzden diyorum zaten chimera güçsüz , zeki olmayan , yetersiz güçsüz chimera , ve beta sıkıcı bi yan karakter . Kim böyle bi sürünün filmini izlemek ister ? Scott alfa olduğunda dahi dayak yiyoken bide liam ın dayak yiyişini görmek istiyceklerini sanmıyorum lydia kesin yaşar evet ama stiles , malia , scott bu üçlüden biri mutlaka ölür belki daha fazla kişidir , liam scottan alfalığı çalamaz ve hayalet sürücülerde düşündüğünüz kadar easy peasy değil parrish i hiç uğraşmadan devirmeye yetti sadece 1 i yani fazla ümitlenmeyin derim yazdıklarımdan 1 i % 90 olucaktır :D

Ve kimse liam ın filmini izlemek istemiyo film çıksa dahi tutmaz 6 sezon scott ve alfasını izleyen bi izleyiciye liam ın sürüsüyle ilgili bi dizi sökermi ? reytingler disslikelar havada uçuşur :D

Bence kalan tek kişi Lydia olacak ve bu bahsedilen mezardan birini çıkarma olayında Stiles'ı çıkaracak.

@bilgesuaksu true alfalar öldürülünce öldüren kişi alfa olmuyorsa dizide sadece true alfalar olurdu.

bence eğer bansheeler hayalet sürücüler tarafından alınamıyorsa theonun dediği gibi kapana sıkışmışlarsaki stilesla bir daha bağlantıya geçip canaan gibi hayalet kasabalar bulurlarsa orada da kalan bansheeler olacaktır Lydia ve onlar güçlerini birleştirirse bu durma bişiler yapılır hatta belki hayalet sürücüler onlardan yardım bile istiyor olabilirler belki sırf o yüzden bbansheelerin gücünü bildiğinden onları tek kurtarıcı olarak düşünüyolardır ama scotun falan hepsinin götürüleceğini düşünüyorum hayalet sürücüler tarafından. sonuç olarak lydia hepsini kurtarır bence böyle basit bir son olur en son olarak kep atarlar herşey normal gibi sonra liam takımda havalı havalı bi tavıra girer bikaç maç zaferi gösterirler üniversiteden siteles scot lydia falan gelmiş liamı izler tezahurat yaparlar her sezon sonu buna benzer oluyorsa bu neden olmasın ben gayet mantıklı attım lkjklj bu arada bansheelerin alınmama sebebi çığlıklarının çok güçlü olması olabilir yani onlar öbür taraftan o hayalet sürücülerin geçtigi geçidi kırabilirler çığlıkla diye ve onlarda bunu biliyor diye bansheeleri almıyor olabilirler geçen sezondan alnında göz olan adama çığlık yardımından çıkardım bu sonucuda

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

liam alfalığı şu yeni alfadan alabilir belki sonlara doğru yamyam olandan

Bence Scott ölecek

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık