"tatiller neden sonsuza dek sürmüyor?" -the simpsons

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Scoot ın dayak yemesi is coming

yeni konu aç Scoot ın dayak yemesi is coming

Arkadaşlar beraber toplaşıp şu cocuğa bi nazar duası okuyalım allah için ya dayak yiyip duruyo 5b de bari yemesin

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bence Peter ilk sezonda olanlar için Scott'tan intikamını, cadılarla anlaşma yaparak aldı. Yani koskocaman Gerçek Alfa, basit bir betadan dayak yiyor. Bu kadarı fazla bence sgdfghj

Bilerek Dayak yiyor bence Filmin tadı cıksın Hep döverse izleyicilerin canı sıkılır

↑ dayak yediği için diziden soğudum

Gelmiş geçmiş en zayıf alfa dizideki maalesef

scoot 5bde gelmişgeçmiş en güçlü alfaı öldürerek gelmiş geçmiş en güçlü o olck

böyle insanlar beni onaylayınca en mutlu ben oluyorum wqeweqwecvbxfgxcgfxcghdugyfuıdghdıusghuıdssgfsdvcxfd

scott ın liam dan dayak yediğini söyleyip duran arkadaşlar bi dönüp o bölümleri tekrar izleyebilir mi acaba bi bok bildiğiniz yok dizyi başka yerlerinizle izliyosunuz o olayın sebepleri
1. scott liam'a zarar vermek istemediği için karşılık vermedi
2. scott uzn süredir astım ilacı yerine wolfsbane alıyodu yani güçsüzdü
3. süper ay vardı
4. liam sevdiği kızı yeni kaybetmişti duyguları kafası karışıktı ay da duygularının yoğunluğunu arttırınca acısı öfkeye öfkesi de güce dönüştü
özetle scott güçsüz değil sadece ailesini incitmek istemiyo

not:bir dahaki sefer bu kadar nazik konuşmam bu tarz bi yorum atmadan önce o lanet gözlerinizi bi taraflarınızdan çıkarın da diziyi öyle izleyin

@D.H S.M adam ağır konuştu beyler kaçışın

Nazar bu nazar birisi poposunu mıncırırsa geçer asdf

@D.H.S.M şimdi sorsak ben wolfianım dylannn a çocuk çok tatlı ya .s.s. falanda dersin sen vcbxfg

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık