"erkeğin her adımı, her nefesi, her kelimesi ve hatta her bakışları yalan olabilir ama ağlamaları asla.." -icarly

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > SPİN-OFF HABERİ YALAN !! JEFF DAVIS AÇIKLAMA !!!!

yeni konu aç SPİN-OFF HABERİ YALAN !! JEFF DAVIS AÇIKLAMA !!!!

SA NABİYNÜZ ELUFRİAILKGHDFHSLKFGFLDİŞGPFSAODJLJDŞSGJLGİDJHGL PARRİSH ÖLMEMİŞ ♥♥ AŞQMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ♥♥ SPİN OFFF VAR MI LEN LSFKJHJKGHJFKHGKSD FROY ÇOK HOJ O OLURSA İZLERİM YERM ONU HAM HAM JKGDSLKAJFAJSGHFKGFŞAKGHKLSDHŞFSKLHGALSDKGASFGGHJKGFJD HADİ BYÜ :>

EVT ZATEN BÜTÜN BU DEDİKLERİNDEN KENDİ KUDURMANDAN ANCAK BENİMKİNE ZAMAN KALIRDI DİMİ AYRICA İLGİ İSTEDİĞİMİ DÜŞÜNÜYOSAN SGİDEBİLİRSİN ÇÜNKÜ YAPTIĞIN ŞEY İLGİ VERMEK BANA SENİN İLGİNİ ÇEKMİŞİM KJHFDLKSGFJKDGHK BENİM AMACIM MİLLETİ SİNİR ETMEK İSTERSEN ÇENENİ KAPA CEVAP YAZMA İSTER YAZ O KARŞIMDAKİNE KALMIŞ BENIM AMACIM ONUN HEVESİNİ ALMAK SİNİRİNİ Bİ ANLIK DA OLSA BOZMAK VE YAPMIŞ OLMAK İÇİN YAPMIYORUM ÇOK ZEVK ALIYORUM KUDURMAYA DEVAM BEN DEMESEM AKLINA GELMEZ GERÇİ QUDUR KFDVKHLSJFDSHKJGKD ♥.♥ AŞQMMMM

günlük yağmuryağsaabi. dozumu almaya geldim

sktr git aq

sen ne tür bi manyaksın aq

ayn sen de bana takmışın da doz veriyon kuduruk dksfjalhsjg

tebrik ederim koduğumun sakatı

Ödül falan mı bekliyorsun acaba sen :D

Jacksonla Ethanın arasında kalasın belkide kalmışsındır

sağol yaaa beni teen wolftan bile soğuttunya helal sana biri şu kıza madalya taksın sırf bunu yazabilmek için giriş yaptım

lütfen ergenler diziyi terk edebilir mi?

konuya abone kullanıcılar 19

Yukarı Çık