"aşk mı? ne yararı var. tamamiyle hüzün kaynağı." -skins

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > stalia,thalia,stydia

yeni konu aç stalia,thalia,stydia

herkes farklı kişileri shipliyo siz hangi ikiliyi destekliyosunuz bence thalia çok tatlı (theo ve malia) ve stydia ama theo kötü olduğu için maliayla kötü olur gibi düşünüyorum bide parrish var tabi şahsen ben lydia ve parrishi desteklemiyorum

bence stydia gerçekten mükemmel ikili.çok uyumlular ve aynı şekilde thalia'da çok yakışıyor.theo keşke iyi olsaydı belki bu ikisi için daha büyük şans olurdu ama bakalım neler olucak.

bencede thalia çok iyi olur

Thalia mükemmel olur çok yakışıyorlar

Beklentim hep ve hala Stydia dan yana. Hala senaristlerin bi sürpriz yapmasını bekliyorum açıkçası. Nasılsa 6.sezon onayını da aldı yani bir şeyler olmalı değil mi?

jeff davis panelde lydianın stilesla olabileceğini ama kesin olmadığını söyledi hatta şey dedi şuan stydia kesin olucak desem yanlış olur çünkü lydia çok farklı biriyle beraberde olabilir ayrıca bende thaliayı çok beğeniyorum

Stalia her türlü Thalia diyorsunuzda eğer öyle bir şey olursa Theo sadece Malia'yı kullanır diğerlerine karşı o kadar diyorum ben

Panel notlarını okuduğumda şey öğrendim. Stydia nın geleceği var gibi diyorlar. Çünkü Jeff in bi açıklamasında Holland ın Jeff e Stydia istediğini ve Jeff in de olabilir dediğini okudum. Ve ayrıca Jeff bir de Lydia şu an istediğiniz karakterle olmayabilir..tabi şimdilik demiş. Çok fazla ipucu var ama olabilir gibi sanki.

Dizinin ilk bölümünden beri Stydia istiyorum

Stydia iyi hoş da thalia olmaz be

Stydia hayranıydım. Malia geldikten sonra yazarlarında yaptığı gibi Malia Stiles candır ya :d Parrish Lydia da iyi. Ama en iyisi Scott Allison dı :'(

Yukarı Çık