"bu şey nasıl uçurulur biliyor musun?" -doctor who

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > şu 5a 5b olayı ne? bide 5.sezonda neler oluyo ya

yeni konu aç şu 5a 5b olayı ne? bide 5.sezonda neler oluyo ya

off lydia hastanede stiles arabanın altında malia çöl kurdunu bulmuş kira gidiyo falan noluyo bi geçmiş bi gelecekten mi gösteriyolar yardımcı olun ya

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Benim bildiğim 5.sezona kadar geçmişi gösteriyor. bu 5a 5b olayıda sanırım part yani alacakaranlık serisinin sonu gibi düşün bölüm 1 bölüm 2 olarak yaptılarya , bu da öyle sanırım 5a 5 b toplam 20 bölüm olucakmış diye okudum yabacı sitede , eğer öyle olursa ikisinin arasında biraz zaman olur yani 5.sezonun ortasına sezon finali olup sonrasında 5.sezon b de final yapabilirler umarım böyle bir şey olmaz çünkü çok güzel bir dizi

3a- 3b gibi sezonu ikiye bölüp kısa bir ara veriyolar.

Galiba bunlar olmuş şeyler Lydia hepsini hatırlıyor . 5a'da geçmişi gösterecekler demişlerdi . Yani şuan izlediklerimiz zaten olmuş ve sanırım ilk 10 bölüm (5a) olan ama Lydia'nın hatırladığı şeyleri göreceğiz . Daha sonraki 10 bölümde (5b) ise düzeltmeye çalışacaklar galiba . Yani aklıma böyle geldi benim kişisel düşüncem .

tamam çok teşekkürler jhsbafds

kira giderse dizi biter malia ölürsede izlenmez acık net

ne alaka şahsen ben allison ölünce izlemeye devam ettiysem kira'nın ya da malia'nın ölmesi bana çok koymaz açıkçası hatta daha bi severek seyrederim hiç sevmiyorum onları

ya vallaa alisin twd de nina yerine geccekmiş (piis garıııı)

ben allisonın facebook türkiye sayfasından okudum hiç bir yabancı kaynak bundan bahsetmiyomuş türk kaynaklarının uydurmasıymış ayrıca allison pis garı değil gayette şeker

8 ay ara sonra 5b gelicekmis yani 2016 mart
CRY
CRY
CRY

VE 6. sezon olmicakmıs

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık