"erkeğin her adımı, her nefesi, her kelimesi ve hatta her bakışları yalan olabilir ama ağlamaları asla.." -icarly

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > TEEN WOLF 6B HAKKINDA(OLAYLAR)

yeni konu aç TEEN WOLF 6B HAKKINDA(OLAYLAR)

Çoğunuzunda bildiği gibi;
1)Stiles ve Derek 6x11'de gelecekler. STEREK IS REAL
2)Hale ailesinden biri ölecek ve büyük ihtimal Malia olacak.
3)Jackson ve Ethan nişanlı olacaklar ve onları Beacon Hills'ten önce Londra'da göreceğiz.
4)Dylan 6x11, 6x19 ve 6x20 oynuyor.
5)Tyler'ın paylaştığı fragmanda gördüğünüz kadın ise Allison değil.
6)Fragmanda gördüğünüz yatan yüzü görünmeyen kadın Lydia ve parmağında yüzük var.
7)Theo 6B'de var ancak kendini keseceği ve içinden örümcek çıkacağı söyleniyor.
8)Derek bu sezon çok mutlu olacak.
9)Holland bir panelde Stydia'nın çocukları olursa adının 11 olacağını söyledi.
10)Isaac,Kira,Allison, ve Aiden hakkında henüz hiçbir şey yok.
Şuan aklımda olanlar bunlar

MALIA ÖLÜRSE TEEN WOLFU YAKARIM

Aynen ya ölmesin

1-derekin donmesine cok mutlu oldum ekiden favorimdi.
2-maliyı ilk geldiginde sevmiştim ama sonrada sinir olmaya basladım son zamanlarda da geri sevmeye başladım ölmesin cidden üzülürüm.
3-jacksonu hiç sevmezdim. umrumda değil onun gelmesi ama keşke gelmeseydi .(
4-keşke daha çok bölümde oynasa. stilesi severim.
5-ok.
6-biliyorum.
7-theoyu hiç sevmem inş öyle olur.
8-ok.
9-11 mi? 11 diye isim mi olur ne saçmalık bu.ama 11 bir anlam taşıyor olabilir.
10-aiden'ın gelmesini isterim ama diğerleri gelmesin.

@fatmmmaa
1-En çok Derek'in gelmesi bu sezon beni mutlu ediyor bir de Stydia olması.
2-Bir sayfa var fragmanla ilgili şeyler söyledi haziran ayında ve hepsi tuttu ve şuan da da Malia, Scott, Lydia ve Stiles ölmeyecek diyor.
2-Sete giden hayranlar bir silah sesi duyduktan sonra Malia'nın bağırdığını söylüyorlardı yani Peter önüne geçmiş ve Peter ölecek olabilir.
3-Jackson'ın gelmesine ben çok sevindim resmen eski kadro olacak bu sezon. Jackson ve Ethan'ın nişanlı olması da çok güzel.
4-Stiles'ın final sezonunda az bölümde oynaması beni de üzüyor. Ancak ortada ki Dylan Teen Wolf 6. sezon çekimlerindeyken çok yoğundu. Film çekimleri de vardı.
7-Theo'yu ben çok seviyorum. Tam bir badboy. Umarım onun için de güzel olur.
9-11 adına gelince. Yani isim "Eleven" Ayrıca saçmalık değil.
10-Bence hepsi gelmeliydi. Tam kadroyla bir final yapmalılardı. Ancak 2. maddene verdiğim yanıtta bahsettiğim sayfa onların gelmeyeceğini söylüyor. :(

o değil Ethan'la Jackson'ın olmasın şaşırttı.Acaba nasıl karşılaştılar.Aaa ben Beacon Hills'ten geldim kanimaydım dönüştüm falan diye mi fğpzsetkoesjktgoık
Jeff yine gayship yaptın.Hem de en efsanelerini.

Bence de Peter ölcek.Kira,Allison,Aiden,Isaac gelmeyecek ya içim cız ediyo.Erica'yı bile özledim.Bi de Stilescığımın 3 bölümcük olması kötü olmuş.Sonuçta dizinin ana konuları Stiles'ın üzerineydi.Kira,Allison falan da kilit karakterlerdi.Kira'nın en azından tam kitsune olduğunu görseydik.

Eleven karakter sayısını temsil ediyo olabilir.Veya sürüye bugüne kadar katılanların sayısını,
1.Scott
2.Stiles
3.Lydia
4.Allison
5:Isaac
6.Malia
7.Kira
8.Liam
9.Hayden
10.Ethan
11:Aiden

Benim düşüncem böyle.Derek niye yok derseniz adamın kendi sürüsü vardı zaten.

@klausy20 ve Isaac Scott'ın değil Derek'in sürüsünde

çocuğu adı niye 11 olcak sanırsın stranger things ile birleştiriyorlar diziyi :P

@scarthy aynen jşjömophşl

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık