"karanlığın bir kez içine girmesine izin verirsen, asla dışarı çıkmaz." -arrow

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > theo iyi biri olacak mı

yeni konu aç theo iyi biri olacak mı

Theo yavaş yavaş malia dan hoşlanmaya başlıyor. theo eğer gerçekten maliayı severse korku doktorlarına karşı gelebilir ve gerçekten sürüde yerini iyi biri olarak alır mı ve dizinin sürekli kadrosuna eklnir mi

tüm sorularıma cevap verin kankiler :D

Theonun maliadan hoşlanabilir olması , tamam eyvallah.
Ama korku doktorlarına karşı geldiğinde sadece maliayı düşünmeyecekler.
Theo sürüye BETA olmak, ALFA'sına karşı çıkarak Scott'un Alfalığını almak istiyor, sence sürüye alınır mı böyle bi durumda.

ben iyi biri olacağını sanmam, sürüyü ayırmaya ve dağıtmaya geldi ve şimdiden başarılı olmuşa benziyor

Theo gerçekten kötü biri, belki Malia'ya aşık olabilir ve onun sayesinde değişebilir ancak neler yaptığını Scott'lar öğrenecek olursa ona sürüde bir yer verebileceklerini sanmıyorum.

@umitkrbyr biraz alakasız olacak ama adını daha önce görmüş gibiyim. bookstagram falan mıydın sen? değilsen cidden fail sjkhwııskj

Theo gerçekten kötü. İyi biri olacağına ihtimal vermiyorum. Ayrıca Malia ile olmasınlar. Zaten bence olursa Theo'dan önce Malia aşık olur. Çünkü Theo Malia'yı etkilemek amacıyla yapıyor bana kalırsa.

Sanmam Ama Sonuçta Bu TEENWOLF Ne olacaği Belli Olmuyor :D

Abi Scott tekrardan Petera güvendi öğrense ilerde Theoyamı güvenmiycek :D Stiles çıldırır ama öğrenirlerse. Ben Malia etkisi olmadan ileride Theonun Scottun tarafına geçeceğini düşünüyorum. Çok kötü bir adam imajının altında iyi biri var gibi hissediyorum. Şimdi diyceksiniz ablasını öldüren adamdan ne bekliyosunuz ama yinede hissediyorum

Scott geri zekalı bence sürüye alıcak onu.

Hi!

Bence iyi biri olucak aşktan veya meşkten değil daha tam hikayesini bilmiyoruz çok farklı şeyler çıkıcak gibime geliyor .

Ay.

Theo bence Peter gibi olacak. Kötü biriymiş gibi takılcak ama yeri geldiğinde bazen yardımlarda da buluncak yinede kimse tarafından sevilmeyecek falan. Belki sadece Malia onu umursar, o yüzden ona aşık olur falan böyle bir aşk ilişkisi yaratabilir senaristler.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık