"geçmemize izin ver yoksa kendimi vururum!" -doctor who

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > ♥ YAŞASIN E R G E N L İ K ♥

yeni konu aç ♥ YAŞASIN E R G E N L İ K ♥

SA YİNE BEN BİLİYORM ÇOK SEVİYONUZ JEEJEJJEHEHEHEJHEH KRDŞ YAŞIM 14 EVET ERGENİM VE ÇOK MUTLUYUM KUDURMANIZDAN AŞIRI ZEVK ALIYORUM 14 YAŞINDA TAMAM OLGUN OLABİLİRDİM AMA OLMAMAYI SEÇTİM VE GAYET MUTLUYUM AQ ORTA YAŞ SENDROMUNA GİRECEK HALİM YOK ZATEN BU YAŞTA NEYSE ÖPÜYORUM HEPİNİZİ KUDURUN ILY ALL ♥♥ *HER 2 KELİMEDEN SONRA RANDOM ATMAYI UNUTTUM SORİ ÖYLE VARSAYIN* KJLSFJDŞJGSLŞGJLFKDŞJGSJHGDKHJLGHDGKDHŞGDJSDK

ÜSTTE KALSIN* LKJDGFSŞLKGJŞK KUDURMAYA DEVAM PONÇİKLER UF NE VELED ERGENİM BE HJHKGHFHKLK

Çok mal gördüm ama senin gibisini ilk kez görüyorum.

IQ 10 falan?

ergenlikle alakası yok seninki ayrı bir şey zekayla alakalı

Yok kanka seninki ergenlikten değil. Ergen ol tamam da seninki farklı bir şey.

ergen olmak yaşla alakalı IQ ile değil sende eksik olan o

bunları diyenlerin bi kısmı da bana daha önce ergen diyenler ayn ayn hep böyle yapmaya devam klfsşjgdfkjgdflkgjşflkd uf çok salağım oley yaşasın salaklık ♥ ve çok mutluyum bu konuda şu kuduruşunuz çok zevk veriyor lkdjslaçjgkflsgjdflsfkljgl ily bebeklerimm ♥

ya manyak mısın kardeşim dalga geçiyorum niye bu kadar ciddiye alıyosun sempatik olmaya falan çalışmıyorum sinir etmeye çalışıyorum sevdiğim şeyler bunlar ve bunları yapıyorum ben buyum yeter ama ha bu arada bu kadar taktığına göre başarmışım aferin kudur

cümleye büyük harfle başlamayı unutmuşun dfkjlghjkdfgh

Cidden artık yaptığın yeter forumlar açıp saçmasalak yorumlar yapıp durma! insanlar senden artık tiksinmeye başladı. Cidden şu kızı bi şikayet edip engelleyin saçmasalak forumlar açıp da spoiler veriyorsun aynısı başka bi dizidede yaptın (pll) insanlar senin salak hareketlerini görmek zorunda değil

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık