"ölene kadar sana sarılmak istiyorum hepsi bu." -supernatural

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Yeni dizi arıyorum bana yardımcı olurmusunuz

yeni konu aç Yeni dizi arıyorum bana yardımcı olurmusunuz

Evet uzun uğraşlar sonunda teenwolf dizisinide az önce bitirmiş bulunmaktayım ilk sezon'u hiç begenmedim 2 3 5 iyiydi neyse konumuza dönelim şuanda dizi kıtlığı yaşıyorum bana dizi önerirmisiniz tüm dizi önerilerini açığım.

Post atmak için gelip 20 30 tane dizi önermeyin sadece sizin itina ile izleyip sevdiğiniz dizileri önerin iyi forumlar.:)

pretty little liars efsane
gleee mükemmel
2 broke girls komik
once upon a time kurgulanmış jeneriğe hayran kalacaksın...

bu arada bende dizi arıyordum ve buldum umarım sende bulursun

Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ama senaryosu güzel olan her diziyi söylemişsiniz .
Yani senaryo güzel ama aktarmada sorun olan diziler. Birden bire başrolün işine gelen şeyler olması vb.

PRETTY LITTLE LIARS ve CRİMİNAL MİNDS cok iydir. LOST izliyorum simdi onnu da tavsiye ederim. THE 100 İZLEME SAKIN. ayrıca bıde RAVENSWOOD var pll nin yan dizisi ve korkunc istersen.

Cogu yazdıgınız dizileri bende izleyip bitirdim arkadaslar suanda önerdiginiz dizilerden ilk 3'u olusturdum

1-The Tomorrow People
2-Spartacus
3-Constantine

Tesekkürler

The flash tarzı dizileri sevmiyorum

daredevil mükemmel bir dizi izle mutlaka

en çok izlediğim diziler TVD,Arrow,The Flash
ama eğer bunlardan hoşlanmıyorsan pretty little liars,the 100
bunlar da çok güzel

bana göre kurt falan yok ama fantaztik ve bilim kurgu birde polisiye ile ilgilenirsen
FRİNGE İZLE BAŞLARDA KONUSUZ GİBİ GELSEDE HERŞEY BİRBİRİYLE BAĞLANTILI

Polisiye dizilerinin genelini sevmiyorum arada istisnalar oluyor ama istisnalar kaideyi bozmaz :)

Spartacus Blood and sand bitmiş bulunmakta
Gods of the arena'da bitti efsane dizilermiş izlemek isterseniz.

The flash
Vikings
Mr.robot
How ı meet your mother
Breking bad
Dead of summer

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık