"evrenin en dandik kuralı; bir şeye muhtaçsan, asla senin olmaz..." -the simpsons

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > 3. Sezon neden kötü?

yeni konu aç 3. Sezon neden kötü?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

An itibariyle üçüncü sezon onbirinci bölümdeyim ve bence 3. sezon baya iyi gidiyor. Halen neden çoğunluğun kötü gittiğini düşündüğünü anlamıyorum. Peki 3. sezon neden kötü? Bence tek kusuru Bellamy'i bir ite çevirmeleriydi.

bence 3. sezon diğer sezonlara göre çok daha sıkıcı bayıyor

Şu ışık şehri olayları beni de baysa da, diğer sezon bu durumu toparlayacaklarını düşündüğüm için devam ediyorum. Umarım yanılmam.

kurgunun bir şekilde uzaması gerekiyordu onlarda böyle bir 3.sezon yapmışlar

En kötü sezonu bu sezon, o kadar sıktı ve boku çıktı ki. Şahsen bıraktım diziyi takip etmeyi

Aslında iyi gidiyor sadece ışık şehri kısımları sıkıcı, ışık şehrinden hiçbir şey anlamadım, Murphy nin değimiyle kırmızı elbiseli sürtük bütün sezonu mahvediyor. Işık şehri olmasa veya çok daha anlaşılır olsa 3. sezon çok iyi olur bence

konusu survival olan bir diziye orantısız bilim kurgu enjekte edersen kitleyi bölersin. senaryo ekibi sanırım stajiyerlerden oluşuyordu o dönem, kaptan mac ve uzay macrelarına kaymaya çalışmış olabilirler :D

3.sezondan ilk izleyişimde ben de nefret etmiştim ama ikinci izleyişimde en sevdiğim sezon oldu. Başları sıkıcı ama sonrası sarıyo

Diğer sezonlara bağlamak amaçlı yapılmış bir harekettir, devam edin bence ileride daha fazla zevk alcaksınız izlemekten.

lexa reis vardı nasıl kötü olabilir sadaslkdmasşld bence çok güzeldi 3.sezon

bence 3.sezon sıkıcı değil de sadece izleyenlerin istediği gibi gitmiyor :D aşırı aksiyonlu ve başta iyi adamlar sonra kötü adamı oynuyor çok garip ve hızlı değişiyor olaylar :D

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık