"bir şey gerçek olmak için fazla iyiyse, o şey yalandır." -agents of shield

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > BELLARKE VS CLEXA

yeni konu aç BELLARKE VS CLEXA

Sizce 4. Sezonda hangisi olucak veya baska kisiler varsa aklinizda yorum bolumune yazabilirsiniz!

CLEXA <3

lexa öldü mk

Bellarke istyorum da olur mu bilemem

@ostark gercekten cok zekisin (!), geri donebilecegi soylentileri var

biliyorsunuz ki dizinin şu ana kadarki hiçbir bölümünde Bellarke olmadı ancak hayranlar gelecek olan sezonda Bellarke'ın olmasını çok fazla istedikleri için yapımcı yeni sezonda bu konu ile ilgili bir sürpriz yapabileceğini söyledi. yani bu durumda büyük ihtimalle yeni sezonda Bellarke olur. Ki bende Bellarke'ın ♥♥♥ olmasını isterim.

ya lexanın geri dönmesi çok saçma olur ayrıca ne kadar umursanmasa da bellarke endgame

elizanın panelde lexa hayatının aşkı demesi kendi yorumu bence clarke lexanın hayatının aşkı olabilir ama lexa onun değildi bence hiç öyle bir enerjiyi vermedi dağda olanlardan sonra clexanın gerçekleşmesine zaten anlam veremedim finni affetmeyen clarke lexayı neden affeti ? Lexanın yaptığı daha ağırdı.Clexa shipleyene saygım var bellarke bambaşka ya.

lexa öldü mü? spoi yedim :'(

Şaka falan mı yapıyosunuz yoksa beyinde mi sıkıntı var? Clarke Lexa yı 3x3 de önünde eğilip bağlılık yemini ettiğinde affetti. Koskoca Heda Clarke ın önünde diz çöktü. Buz halkından biri Wanheda neden hala hayatta dedi diye 54 kat aşağıya attı adamı. Sonra Clexa anlamsız . Lexa Clarke için nerdeyse 100 yıllık en önemli Grounder yasasını değiştirdi DAHA NE YAPSIN İSTİYORSUNUZ.Lexa Clarke ' a sadece 1 hata yaptı ve bu hatayı affettirmek için herşeyi yaptı. Ya Clarke yüzüne tükürdü yine vazgeçmedi EĞER CLEXA GERÇEK OLMASAYDI LEXA EN BAŞINDAN CLARKE I KURTARMAK İÇİN UĞRAŞMAZDI.

bence lexayı bu sezonda geri getirmekle uğraşıcaklar ve clexa olcak

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık