"+o kadar sıcak değil mi? bu herif sabah uyandığında beyazdı!" -prison break

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Dizi Bence Güzel Değil

yeni konu aç Dizi Bence Güzel Değil

2.sezonun sonuna ya da ortalarına kadar izledim.Sonra bıraktım ki bu kadar izleyip bıraktığım dizi sadece The 100.Bu dizi yerine izlenebilecek çok daha kaliteli diziler var.

wut

Yok yok ben 3.sezonun sonuna kadar izlemişim.Son bölümde 5-6 bölüm önce

wut

Olsun yine de güzel değildi bence.

tamam o zaman izleme niye izledin

wut

3.sezonda bozdu

wut

Ya şuan da dizinin ne kadar kötü olduğunu hatırladım.İlk iki sezonu izleyin sonra da gece yatmadan önce bir şeyler düşünüp hayal ediyosanız,gece yatmadan önce beyninizde hayal ederek diziyi aklınızdan bitirin.Hem hayal gücünüz gelişir hem de siz nasıl isterseniz öyle biter. ^.^

İZLEME AMK SG VELET

Sebebini yazmadan bencelerle gelip burada konu açma. Her şey tartışılabilir ama kanıt ve sebep sunman gerek. Misal 3. sezonda bozdu demişsin neden bozdu? "Ya şuan da dizinin ne kadar kötü olduğunu hatırladım." Neresi kötüydü? "Bu dizi yerine izlenebilecek çok daha kaliteli diziler var." demişsin ama kaliteyi sen belirleyemezsin kusura bakma. Dediğim gibi eğer şu sezon bu kötüydü böyle olabilirdi o yüzden beğenmedim dersen hoş, saygıyla olabilir bence güzeldi deriz. Ama bu olmamış.

neden bu kadar ciddi

5 kere gelip neden vermeden dizinin ne kadar kötü olduğundan bahsetmişsin

wut

Birincisi dizi ilk önce hayatta kalma üzerine başladı ve şuan alakası yok.Konusu çok saçmaladı.Herhangi bir konuda tüm insanların aynı düşünmesi beklenemez.Öznel bir düşünceye de kanıt gösteremezsin.The Walikng Dead,Game Of Thrones bunun gibi dizilerin kaliteli olduğu çok belli.Dizileri izlemeden de kaliteli olduğunu anlayabiliyorsun ki ben Game Of Thrones'u izlemiyorum.Bütçeleri çok yüksek bu da kaliteli olduklarını gösteriyor.Eğer ''kaliteli'' olmasaydı bu kadar para harcanmazdı.Ayrıca burada bütçesi düşük dizilerin hepsi kalitesizdir de demiyorum.Burada insanlar forumları okuyup dizi hakkında yorumları öğreniyorlar.Diziye başlama kararı veriyorlar vs.Ben burada düşüncemi paylaşıyorum ve hakaret de etmiyorum.Kötüyse bana göre kötüdür.Ben istediğimi düşünür ve söylerim.Hadi kötü demem fazla olmuş diyelim birisinin gelip bana küfretmesi çok mu doğru?Ben hala The 100 yerine izlenebilecek diziler olduğunu düşünüyorum,kimseye hakaret edilmeden de tartışılabilir. ^.^

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık