"geleceğim nasıl olacak bilmiyorum ama şunu biliyorum ki seninle birlikte olacak." -the o.c.

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Dizi Bence Güzel Değil

yeni konu aç Dizi Bence Güzel Değil

2.sezonun sonuna ya da ortalarına kadar izledim.Sonra bıraktım ki bu kadar izleyip bıraktığım dizi sadece The 100.Bu dizi yerine izlenebilecek çok daha kaliteli diziler var.

wut

Walking*

wut

Dizi başından beri berbattı kesinlikle başlamayın da demiyorum.Oyunculuklar vs güzel,mantık hataları pek göze çarpmıyor,sadece senaryo kötü bence

Fikirlerine saygı duyuyorum ama hayatta kalmaktan saptığını söylemişsin sadece bu sebepten mi dizi çok kötü? Ayrıca konudan sapmadığını söyleyebilirim. İlk sezon dünyaya indiler ve yaşanılabilir olduğunu gördüler, orada dünyalılar olduğunu fark ettiler ve anlaşmaya veya savaşmaya başladılar bu da hala dünyada yaşam mücadelesi verdiklerini gösteriyor. İkinci sezon 12 Klanın başı Heda Lexa ortaya çıktı, onunla bir anlaşmaya girdiler ve birlikte Weather Dağından insanlarını kurtardılar burada da dünyaya ayak uydurduklarını görüyoruz. Dünyada yaşamaya çalışıyorlar. Üçüncü sezon Lexa, Clarke'ı müttefik yaptı ve 13. Klan oldular, Işık Şehri ortaya çıktı ve Lexa ölünce dünyayı tamamen ele geçirdi, Clarke bir şekilde Işık Şehrini sonlandırdı ama şimdi de radyasyonun dünyayı ele geçirmek üzere olduğunu öğrendiler ve radyasyondan kurtulmaları gerek, bu da hala dünyada yaşam mücadelesi verdiklerini gösterir.

The 100'dan kaliteli diziler elbette var ama sadece öznel bir düşünce olsa bile beğenmedim demen için bir şey olması gerek bana göre yani mesela bu tişörtü beğenmedim, neden, rengi kötü? baskısı çirkin? gibi veya GoT dizisini beğenmedim, neden, karanlık bir dizi? konusu biraz saçma geldi? gibi anlatabiliyor muyum? Bana göre böyle. Herkes sevdiğini savunur öyle değil mi?

3. sezonda bozduğunu ben de düşünüyordum taa ki sonlarına gelene kadar. hala çok güzel bir dizi olduğunu düşünüyorum + en iyi sezon 2. sezondur.

ekleme: oyuncu açısından da senaryo açısından da en sevdiğim dizilerimden biridir, bana kalırsa haksızlık etmişsin

wut

Zevkler ve renkler tartışılmaz.Beğenen izler,beğenmeyen izlemez.

Ben diziyi izlemedim ama kitabını okudum.Kitabı çok sarıyordu fakat insanlarla karşılaştıklarını anladıklarında bitti.Yani devam kitabı görmek isterdim hikaye başlayacakken bitti gibi oldu.

Konu bence harika ama sana da hak veriyorum 2. sezonun ortalarında bayaa sıkılmıştım.

sen fazla düşünme bnc

wut

Benim gibi düşünen insanların olması mutlu etti.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık