"bir insana yapılacak en büyük kötülük ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir." -friends

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > keşke geberse dedikleriniz

yeni konu aç keşke geberse dedikleriniz

lexa octavia ve lincoln dizinin en taşşaklı karakterleri diğerleri hep çöp bu üçü ölürse ciddi ciddi üzülürüm ama diğerleri sikimde bile değil ne clarke ne bellamy harbi umurumda olmaz ama

geberse dediğim top 3 karakter var
1.bellamy
2.jaha
3.pike

clark lexa

1.pike 2.lexa 3.pike kirmizi elbiselide suya falan dusse de kurtulsak

clarke jaha pike ya sıçtu bu üçü diziye

PIKE
PIKE
PIKE
PIKE
PIKE

pike siktirsin kendisi bana twd de morganı hatırlatıyo.Bi bok bilmedikleri halde halkı gaza getiren tipler.ÇILDIRDINIZMI BELLAMYSİZ THE 100 DÜŞÜNEMİYORUM YAKIN ZAMANDA BELLARKE OLMASI DİLEKLERİMLE............(Lexanın ölmesi beni üzmedi zaten clarkela falan yatmalar iyice zayıf olmuştu gözümde.)

Raven ilk geldiği günden beri gıcık oluyorum keşke o da ölse bi öleemedi

Clarke

1-Jaha
2-A.L.İ.E

@yermin8152 lan gerizekali ne lexa sı diziyi bırak beyinsiz lexa öldü zaten de ölmesini istemek nedir neyin kafasını yaşıyosun lexa gibi bir karakterin ölmesini gerçekten mantıklı mı buluyosun -_-

Diğer istediklerim öldüğüne göre;
1-Jaha (A.L.İ.E.'yi getirdiği için. Gerçi getirmese 6 ay içinde dünyanın yok olacağını anlamazdık.)
2-Jasper (Hala bencil birini kaybetti ve unutamıyor tüm yaşayanları uğraştırıyor.)
3-Bellamy (Pike'ın başa geçmesinin nedeni o ve dolaylı yoldan Lexa ve Lincoln'ün ölmesine sebep oldu.)

Yukarı Çık