"Kocaman sarılmak istediğin insana,küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı." - The Originals

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Kitabını okuyan bakabilir mi?

yeni konu aç Kitabını okuyan bakabilir mi?

Kitapta Bellarke oluyor mu? Çok merak ediyorum

Off hem de nasıl gölde öpüşmeler mi dersin seni seviyorumlar mı dersin dibine kadar oluyor Bellarke

kitap daha güzel sonuç olarak dizide sadece kadın gücünden ve yaşamaktan bahsediyolar sürekli aşk falanyok

seriyi okudum. Dizi de güzel ama kitapların yeri daha bir ayrı diziye kıyasla. Bellarke falan bırakalım şimdi shiplemeyi. Her şeyden önce okumak ve izlemek daha farklı oluyor. Okumak bir adım önde tabii ki :)

ya bence dizi kitaplardan bin kat daha iyi ben okurken çok sıkıldım açıkçası yine okumanızı tavsiye ederim fakat kafa karışıklığından başka bişey yaratmıyor bence

hemde nasıl cok tatlılar kitapta bellarke olarak

Dizide ayrı oldukları kadar kitap da birlikteler öyle düşün 3 kitabı okudum sonuncusuna başlayacağım da normalde kitapları daha çok seven bir insan olarak bunda dizisi daha hoşuma gitti

peki dizi de ne zaman olacak arkadaşlar. Hayır tamam kimsenin cinsel tercihine karışmıyoruz anladık homolar da heterolar kadar özgür olmalı lakin son 2 yıldır ve özellikle bun yıl her dizide her yerde bir lez-gay durumları özgürleştirip doğallaştırcaz diye suyunu çıkardılar artık. Sevdiğim adamlar kadınları homolarun görmek istediği gibi bende hetero olarak görmek istiyorum bi tarafın hakkını yemeyelim diye diğer tarafın hakkı yeniyor artık bi denge tutturamadılar.. Neyse sonuş olarak ne zaman görcez tahmini clark ve ballamyi?

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık