"sen tanrıyla konuşursan dindarsındır. tanrı seninle konuşursa deli." -house m.d.

The Big Bang Theory tartışma forumu

yeni konu aç Hımym VS Tbbt

Bu 2 dizi arasından sadece birini izleyebilcek olsanız hangisini izlerdiniz?

Ben tbbt'yi ne kadar çok sevsemde hımym

ikisini de izlemiş biri olarak tbbt himym'ın çok önünde bir dizi tabi herkesin kendi zevki ben bu dizide ki mizahı konuşmaları ve karakterlerin muhteşem oyunculuklarını hiç bir dizide bulamadım himym'ı izleyen herkes ise sadece barney için izlediklerini söylüyorlar.. bence çoğu daha tbbt izlememiştir.. ikiside izlemeye değer diziler himym kötü dizi demiyorum yanlış anlaşılmasın himym gayet güzel bir dizi sadece tbbt ile kıyasladım.

tbbt'nin daha başında olmama rağmen çok güldürüyor ve baya eğleniyorum izlerken çok güzel bir dizi ama himym'ın bende yeri başkadır ilk komedi dizimdi,

friends, tbbt, himy diye sıralıyorum kendimce herkesin zevki aynı olacak diye bir şey yok tabiki

hell no! hangi çocuğunu daha çok sevdiğine karar vermek gibi olmuş

TABIKI HIMYM

ikisini birbirinden ayırmak gerekiyor. HIMYM konu ve karakter zenginliği bakımından dolu dolu geçiyordu. Bu dizide ise bilim ile, çizgi romanlar ile içli dışlı olan insanların kendinden bir şeyler bulacağı sahneler var. İki diziyi de izleyin. Birbiriyle karşılaştırmadan tadını çıkara çıkara izleyin.

HIMYM'ın yeri bende başkadır.
İki dizi de birbirinden güzel ve birbirinden komik. HIMYM aşk ve arkadaşlık ilişkileri üzerine daha çok dururken TBBT karakterler ve onların iç dünyalarındaki değişim ve gelişimler üzerinde daha çok duruyor; her ne kadar çoğu kişi bunu yanlış yorumlasa da. Ama şahsi düşüncem HIMYM'dan yana, onun karakterleri, konusu benim için çok ama çok daha başka.
Bir de küçük bir bilgi vereyim: Sheldon karakteri Barney karakterinden esinlenilerek yaratılmıştır. İkisinin tek ortak noktası; dizilerinin en değişik ve en sevilen karakterleri olması. Barney çapkın ve çılgın; Sheldon dahi ve takıntılı ama buna rağmen ikisi de hayranlar tarafından çok seviliyor.
İKİSİNİ DE İZLEYİN DERİM BEN.

bence hımym daha güzel tbbt de baslarda güzeldi baya gülüodum ama sonralardan diziye amy girince fazla gülmemeye basladım cok itici bir karakter esprilerine amy nin sahnelerine gram gülmüyorum

İkisinide izledim, HIMYM her kesime hitap ettiği için daha çok fanı vardır belki ama ikisi arasında seçim yapmak zorunda kalsam TBBT derim

himym barney stinson'dır. tbbt ise sheldon cooper'dır, leonard hofstadter'dır, pennydir, howard'dır, raj'dır, amy'dir, bernie'dir hatta ve hatta stuart'tır. himym da efsanedir ona bir şey diyemem ama tbbt değildir.

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık