"bir kız sadece arkadaş olmak istiyorsa bu, seninle bir şeyler yapmak istediği ama sevgili olmayacağıdır." -that 70's show

The Big Bang Theory tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Big Bang Theory > Johnny Galeckinin senede 27 milyon dolar kazanması

yeni konu aç Johnny Galeckinin senede 27 milyon dolar kazanması

Forbesin 2015'de en fazla kazanan TV aktörleri sıralamasını okudum ve hayli şaşırdığımı söyleyebilirim.Habere göre en fazla kazanan iki aktör Big Bang Theory'den 29 Milyon Dolarla Jim Parsons,ve 27 milyon dolarla Johnny Galecki.Kunal Nayyar ve Simon Hellberg'de senede 20 milyon dolar kazanıyorlarmış.

Kimsenin parası bizi ilgilendirmez ancak rakamlar çok şaşırtıcı.Hadi diyelim Sheldon karakteri çok yaratıcı ve Jim Parsons bu parayı hakediyor,ancak 1.65 boyundaki,zübük ve her bölüm aynı mimikleri tekrarlayıp diziye pek bir şey vermeyen Johnny Galecki bu parayı nasıl alıyor anlamak güç,Şu anda Johnny diziden çıksa kimse bişey diyemez.Johnny Depp,Brad Pitt gibi adamlar bile senede 20milyonu zor görürken bu isimlerin bu kadar para alması çok garip.Hele işe oyunculuk kalitesinden bakıcak olursak yoruma bile gerek yok

Yalnız Brad Pitt gibi isimleri bu olaya karıştırman yanlış çünkü TV aktörlerinden bahsediyor.

Adamın oyunculuğunu beğeniyorum ve dediklerinin bir çoğuna katılmıyorum.Dizide o olmasa eksikliği hissedilir

Johny Galecki mi diziye bişey katmıyor? Nerenle izliyosun acaba ve TV aktörleri diyosun film yıldızlarını karıştırıyorsun Brad Pitt film çekmezse nasıl kazansın para çektiği yıllar baya kazanıyor şarkıcılar 150 milyon kazanıyor yılda bence normal

Diziye birşey katmıyor demek yanlış olur ama dizinin en pasif karakterlerinden biri bunu inkar etmek olmaz. Çok büyük oyuncu değil,dizideki karakter de çok komik bir karakter değil çoğunlukla diyaloglarla güldürüyor ben hiç suratına bakıpta güldüğümü hatırlamıyorum.

Mesela buna ne zaman baksam gülüyorum :D

http://static.comicvine.com/uploads/original/11111/111117590/3172758-sheldon.jpg

Yapım büyük olunca düşen payda büyük oluyor yoksa bu parayı hak ettiğinne inanmıyorum..

Ya abicim dizi oyuncularından,sinemadan anlamayanlar gelmiş buraya yorum yapmış.Şarkıcılar yılda 150 milyon kazanıyormuş,o parayı kazanan dünyanın en iyileri,yılda 1milyon kazanmayan sürüyle şarkıcı var

The big bang iyi para getiren bir yapım,game of thrones de öyle,ancak Johnny Galecki nedir be abi,tamam arada güldürüyoda öh yani 27 milyon dolar diyoruz.Yılda 54 milyon TL.Adamın günlük aldığı para 100bin tl civarı

Brad Pitt diyoruz emirdgc,farkındamısın.Johhny isterse ömrünün sonuna kadar oynasın Brad Pitt'ten fazla kazanıyorsa s.çayım böyle sektöre

Bence oynadığı karakterin diziye kattığı bir şey yok. Kunal Nayyar ve Simon Hellberg ondan daha fazla kazanmayı hakediyor bence.

Brad Pitt daha zengindir tabiki ama bir yılda kazanılan kazancı diyoruz Jkim yani bir yıl film çekmese çok kazanmaz bence gayet normal kazanıyor sonuçta başrol adam

azıcık araştırırsan başlarda (ilk sezonlarda) o kadar da çok kazanmadığını göreceksin ayrıca bölüm başına 17-18 milyon seyirciye oynayan bir dizide bence gayet normal geçmişte de böyle çok izlenen dizilerin baş rollerinin aldığı paraya bakarsan normal.

Oyuncular başarılarına göre para almıyorlar bence, hepsi rolün önceliğine göre para alıyor ve Johnny'de hikayenin tam ortasında, baş rol. Tamam, Jim kadar yetenekli değil ama bence rolün gereğinden dolayı böyle. 20 milyon tabi ki büyük bir para ama rolünün hakkını verdiğini düşünüyorum.

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık