"ben tekim. birkaçından biriyim, ailemde yok. kimim ben?" -orphan black

The Big Bang Theory tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Big Bang Theory > Sheldon'ın değişmesi

yeni konu aç Sheldon'ın değişmesi

diziyi dizi yapan sheldon du fakat o değişince artık bir tadı kalmadı normal insanların hayatını izliyormuşum gibi geliyor gerçekten bu duruma el koymaları lazım eski sheldon geri dönsün!

kaçıncı sezonda değişiyor ki

jim parsons yer almıyomu artık dizide :ccc

hayır yine jim parsons oynuyor ama ilk bölümlerdeki gibi olmuyor normal biri gibi oluyor 3. sezondan sonra bence

amy, sheldon'un hayatına girdikten sonra daha ilgi çekici oldu dizi

bende komple değişti sanmıştım. Şu an 5. sezondayım sheldon tam bir çılgın gibi davranmaya devam ediyor :D

8. sezonda duygusallaşıyor ama bu benim beklediğim bi şeydi hatta daha şaşırtacak şeyler bekliyorum sheldondan

Böyle bir arkadaş ortamına ayak uydurmaya çalışıyor.Bunu bununla ilgili okuduğu kitaplardan, muhabbet başlatma çabalarından vs. anlayabilirsin.Yani Sheldon amacına ulaşıyor.Diğer insanlara ayak uyduruyor ve onlar gibi olmaya başlıyor.

Amy'den sonra arkadaşlarına ve aykırı olduğu hayata ayak uydurmaya çalışıyor, bence çok doğru bir tespit. Ama umuyorum sevdiğimiz aykırı Sheldon tamamen kaybolmaz. Aksi takdirde en azından benim için hayal kırıklığı olur.

Habirlop bu şekilde bir çabasının olduğunun farkındayım belki de herkes farkındadır ama demek istediğim bizi Sheldon a bağlayan şey tuhaflağıyda oda gidince bir anlamı kalmadı. Normal bir insanın hayatını izliyoruz sanki

Amy nin olmadığı bölümler bence daha ilgi çekici oluyor

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık