"erkeğin her adımı, her nefesi, her kelimesi ve hatta her bakışları yalan olabilir ama ağlamaları asla.." -icarly

The Big Bang Theory tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Big Bang Theory > Sheldon'ın normalleşmesinden hoşlanmayan yok mu?

yeni konu aç Sheldon'ın normalleşmesinden hoşlanmayan yok mu?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Yorumlara bakıyorum herkes Sheldon'ın Amy ile birlikte olmasından gayet memnun. Benim içinse tam aksi durum söz konusu, geçen bölümlerde yeterinde soğumuştum zaten, şu bölümle birlikte, Sheldon'ın tüm sempatikliği bitti benim için. İlk sezonlarla arasında dağlar kadar fark vardı ama bu olay herhalde kopma noktası oldu. Bir karakteri yerle bir ettiler bana göre.

Başlık saçma olmuş bu arada.

Memnun olmakta insanlar gayet haklı. Sonuçta dizinin konusu bu. En büyük zevkleri fizik olan insanların kadınlarla tanışması. O yüzden ben gayet memnunum. 9. sezon da muhteşem gidiyor.

Bir karakteri 9 sezon hiçbir değişikliğe uğramadan götürürsen asıl bu "normalleşme" olur. Aynı mizahı 9 sene yapamazlar ya? Dizinin konusu ya da Sheldon değişmiyor ayrıca, her sezon yeni şeyler katarak konu tıkanmasını önlüyorlar ve daha iyi bir dizi çıkıyor ortaya.

amy geldiğinden beri dizi komik olmamaya başladı zaten.Amy fox kanalından gelen bir ajandır..

kesinlikle katılMIyorum. Sheldon'un değişim göstermesi Leonard'la arkadaş olmasına dayandığını yani dizinin aslında bu amaç üzerinden yürüdüğünü düşünüyorum ki bunu gösterdikleri bir bölüm vardı.

Tahminen 3 kadın 1 erkek yorum yapmış, erkek mutsuz, kadınlar mutlu, bu da haklı olduğumun göstergesi.

bencede sheldon amy ilşkisi bu noktaya gelmemeliydi sheldon ı sheldon yapan şeyler bir bir gidiyor onun da diğerlerinde farkı kalmadı nerdeyse :(

9 sezon olmuş yani artık olmaması absürt olurdu hacım

Fikrine katılmıyorum çünkü dediğin gibi olsaydı bu seferde kendilerini tekrarlıyorlar olurdu. Kadınların sana katılmayıp bir erkeğin sana katılması senin haklı olduğunu nasıl gösteriyor merak ettim?

Katılıyorum

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık