"hayatımın çoğunu hissettiklerimi hissetmemeye çalışarak geçirdim." -pretty little liars

The Big Bang Theory tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Big Bang Theory > Sheldon'ın normalleşmesinden hoşlanmayan yok mu?

yeni konu aç Sheldon'ın normalleşmesinden hoşlanmayan yok mu?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Yorumlara bakıyorum herkes Sheldon'ın Amy ile birlikte olmasından gayet memnun. Benim içinse tam aksi durum söz konusu, geçen bölümlerde yeterinde soğumuştum zaten, şu bölümle birlikte, Sheldon'ın tüm sempatikliği bitti benim için. İlk sezonlarla arasında dağlar kadar fark vardı ama bu olay herhalde kopma noktası oldu. Bir karakteri yerle bir ettiler bana göre.

yoo

Armada spar farkettiyseniz Amy ile Sheldon'in tanismasinin ardindan sezonlar gecti yani hiraz da yapimciyi dusunun artik finale dogru yaklasiliyor ve bunlarin gerceklesmesi lazim. tamam yani ben de sheldon'imi eskiden daha sempatik buluyordum lakin onlarin da yapabilecek biseyleri yok. bence final bu sezon veya en fazla 10. sezonla olucak cunku dizi haddinden fazla uzarsa da insanlari sikabilir. lakin her seye ragmen dizi final yaparsa oturup hungur hungur aglayacagim nettir. cunku bu dizi banacok sey katti. sheldon artik bizim aileden, penny cok yakin arkadasim gibi vs. vs. okudugunuz icin tesekkurler..

@jampolpapa Sen şimdi kadınlar Sheldon'u sex yaparken görmek mi istiyorlar diyorsun yani ? :D

YA NEDEN ANLAMİYOSUNUZ, amy ile sheldon'un tanismasinin ardindan kasc sezon gecti, ve artik di final yapmaya yaklasiyor. sheldonun eski halini tabiki daha cok seviyo olabilirim ama acikcasi degisimi beni cok uzmedi. ve senaristleri de dusunun biraz 9. sezondalar ve sureklij yeni konu bulmak zorundalar.
edit: DİZİYE HER HALİYLE ASİGİM VE FİNAL YAPİNCA DEPRESYONA GİRİCEM.

TBBTyi TBBT yapan süper zeki 4 kişinin zekalarına rağmen hayatın hemen hemen her alanında başarısız olmalarının hikayesini anlatıyor olmasıydı. dizi benim için 3.sezondan sonra bitmiştir. yayından kaldırılsa hiç umurumda olmaz sadece alışkanlıktan izliyorum.

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık